Kate i William mają kryzys? Zobaczcie tylko te zdjęcia

Podczas urodzin królowej Elżbiety II księżna Kate tryskała humorem. Cały czas uśmiechała się, żartowała, machała do zebranej publiczności. A to wszystko w towarzystwie... Meghan Markle, księcia Harry'ego i Camilli! Zanim dotarła na karocę, na miejsce wydarzenia (Plac Defilad w Londynie) dojechała samochodem z mężem, księciem Williamem. Wtedy nie było jej do śmiechu, a wręcz przeciwnie - miała bardzo poważną minę. Czy te zdjęcia potwierdzają, że kryzys między nimi trwa? Zobaczcie sami.

1/4
Kate i William mają kryzys? Zobaczcie tylko te zdjęcia

Od kilku tygodni cały świat żyje kryzysem w małżeństwie Kate i Williama. Zagraniczna prasa ma na to kilka dowodów. Po pierwsze, William miał powiedzieć żonie, że brakuje mu iskry w ich małżeństwie. Kate bardzo to przeżyła, zwłaszcza, że małżeństwo Meghan i Harry'ego, o których mówią teraz wszyscy, kwitnie. Po drugie - na jaw wyszedł romans księcia Williama z Rose Hanbury, przyjaciółką Kate! W Pałacu swego czasu zrobiło się bardzo gorąco...

2/4
Kate i William mają kryzys? Zobaczcie tylko te zdjęcia

Kolejny dowód? Kilka dni temu w Pałacu odbył się bankiet z okazji wizyty prezydenta USA, Donalda Trumpa, w Wielkiej Brytanii. Na imprezie Kate i William nie spędzali czasu razem! Middleton bawiła się w towarzystwie Sekretarza Skarbu Stanów Zjednoczonych, Stevena Mnuchina, zaś William towarzyszył premier Theresie May. 

Czy ich rozwód rzeczywiście jest możliwy?! 

3/4
Kate i William mają kryzys? Zobaczcie tylko te zdjęcia

Królowa Elżbieta nie chce nawet słyszeć o kolejnym rozwodzie w jej rodzinie. To dlatego tuż przed ślubem Kate i Williama mówiła wnukowi, żeby upewnił się, że jego wybranka jest kobietą na całe życie. 

Podczas jej urodzin, święta "Trooping the Colour" William jechał konno wśród innych żołnierzy, zaś Kate spędzała czas głównie z Meghan Markle. 

4/4
Księżne Meghan i Kate świętują urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Na szczęście już nikt nie ma wątpliwości, że Kate i Meghan nie mają żadnego konfliktu! Ale co z jej małżeństwem z Williamem? Czekamy na rozwój wypadków!