Księżna Meghan świętuje urodziny królowej Elżbiety II Księżna Meghan świętuje urodziny królowej Elżbiety II Księżna Kate świętuje urodziny królowej Elżbiety II Księżne Meghan i Kate świętują urodziny królowej Elżbiety II
Księżne Meghan i Kate świętują urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Choć Królowa Elżbieta II urodziła się w kwietniu, wielkie świętowanie odbywa się w czerwcu, podczas tzw. „Trooping the Colour”. Uroczystości, podczas których królowa odbiera honory od wojska oraz dokonuje uroczystej inspekcji oddziałów wojskowych, transmitowane są przez stację BBC na żywo. Udział w defiladzie bierze tysiące Brytyjczyków, dla których to doskonała okazja, aby zobaczyć rodzinę królewską na żywo! W tym roku mieszkańcy Londynu podczas urodzin monarchini spotkali m.in. księżną Kate oraz... Meghan Markle! Zobaczcie zdjęcia!

1/4
Księżna Meghan świętuje urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Największą uwagę skupiła na sobie nie królowa Elżbieta, ale właśnie Meghan Markle! To jej pierwsze wielkie wyjście po narodzinach syna. Przypomnijmy - 6 maja na świecie pojawił się Archie Harrison - pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Amerykańska aktorka do tej pory zajmowała się maleństwem w swojej posiadłości i nie pokazywała się światu. Urodziny królowej były świetną okazją, żeby pokazać się całemu wielbicielom. Wyglądała zachwycająco!

2/4
Księżna Meghan świętuje urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Niektórzy spekulują, że będzie to jedna z pierwszych i ostatnich okazji, żeby zobaczyć Meghan i Harry'ego w Londynie. Dlaczego? Książęca para coraz częściej myśli o przeprowadzce do USA, oczywiście na prośbę Markle, która za Oceanem czuje się lepiej. Tam również może liczyć na wsparcie bliskiej jej mamy, Dorii. Czy Harry spełni marzenie ukochanej żony? Na ich decyzję czeka cała Anglia!

3/4
Księżna Kate świętuje urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Podczas urodzin królowej Elżbiety II pojawiła się również Kate Middleton. Na karocy siedziała jednak obok księżnej Camilli, gdyż książę William pełnił inne obowiązki. To jednak nie uciszy plotek o kryzysie w ich małżeństwie...

Zobacz: To koniec małżeństwa Kate i Williama?! Co wiadomo o kryzysie w ich związku?

4/4
Księżne Meghan i Kate świętują urodziny królowej Elżbiety II
EastNews

Ale na pewno to koniec plotek o konflikcie między nią a Meghan Markle! Podczas defilady na cześć królowej panie cały czas ze sobą rozmawiały, uśmiechały się do siebie, żartowały. Jak widać, świetnie się czują w swoim towarzystwie! Chyba, że to tylko na potrzeby zdjęć... Jak myślicie?

 

Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate