świąteczne stylizacje Kate i Meghan
1/4
świąteczne stylizacje Kate i Meghan

 

Zdjęcia Meghan Markle i księżnej Kate wychodzących razem z kościoła w Boże Narodzenie, zaskoczyły wielu. A to za sprawą ostatnich plotek o konflikcie księżnych. Mówiło się, że Kate woli spędzić święta ze swoją rodziną, żeby uniknąć spotkania z Meghan. Tak się jednak nie stało i Kate wraz z mężem i dziećmi przyjechała na święta do hrabstwa Norfolk, gdzie cały świąteczny okres spędziła w rezydencji królowej Sandringham House. 

Ponoć królowa ma już dosyć plotek o konflikcie Kate i Meghan oraz Williama i Harry'ego, dlatego nakazała całej czwórce zjawić się w Norfolk i zachowywać przyjaźnie. Kate i Meghan tak właśnie zrobiły. A co działo się po mszy? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Ekspertka od mowy ciała oceniła zachowanie Meghan podczas świąt! Jej wnioski zaskakują!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family ❤️ • 📷: @at.home.with.harriet

Post udostępniony przez Meghan Markle (@hrhofsussex)

2/4
Księżne Meghan i Kate na wspólnym spacerze

Choć niektórzy mówią, że Kate i Meghan tylko udawały przyjaciółki, szło im to naprawdę dobrze. Wielu dostrzegło też zmianę zachowania u Meghan, która teraz czuła się o wiele pewniej w rodzinie królewskiej niż przed rokiem. 

- Meghan czuje się pełnoprawną członkinią tej grupy, czuje się na równi z Kate, wie, że może więcej niż rok temu. Jej przemiana może robić wrażenie na poddanych i pozostałych członkach rodziny królewskiej. Z pewnością taka postawa imponuje królowej, która od początku bardzo kibicuje i wspiera Meghan - podsumowała ekspertka od mowy ciała Patti Wood.

A co działo się w rezydencji królowej, gdy nie było już kamer? 

3/4
Księżne Meghan i Kate na wspólnym spacerze

Okazuje się, że po mszy i wspólnym obiedzie, rodzina królewska grała razem w planszówki! Ponoć Kate i Meghan świetnie się razem bawiły.

- Po wysłuchaniu przemowy królowej, przyniesiono gry planszowe i księżnym bardzo się to spodobało. Głośno się przy tym śmiały. Ciężarna Meghan nie piła alkoholu, ale Kate pozwoliła sobie na kieliszek wina. Nie było między nimi czuć żadnego napięcia - mówi informator The Sun.

Ponoć najdłużej grały w Scrabble, bo to ich obu ulubiona gra. Zaskoczeni?

Wy też gracie z rodziną w planszówki?

4/4
Meghan Markle i książę Harry podczas świąt
East News
Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate