księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy
East News

Kate i William skomentowali narodziny syna Meghan i Harry'ego. Nie zabrakło drobnych złośliwości!

księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy
East News

Meghan Markle i książę Harry już zostali rodzicami. Książęca para powitała swojego syna w poniedziałek rano, 6 maja. Kilka godzin później książę Harry wygłosił przemówienie i przyznał, że jest podekscytowany i bardzo szczęśliwy. Podkreślił, że mama i dziecko czują się dobrze. Książęca para nie zdecydowała się na razie pokazać swojego dziecka, ale mówi się, że zrobi to już niebawem. Tymczasem dumni rodzice zbierają gratulacje z całego świata, m.in. od księcia Williama i księżnej Kate. Para nie szczędziła im jednak drobnych złośliwości...

Księżna Kate i książę William o narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego

Księżna Kate i książę William ponoć od dawna żyją w konflikcie z księciem Harrym i Meghan Markle. Najwyraźniej nie zmieniły tego nawet narodziny syna książąt Sussex. Księżna Kate i książę William zostali już skrytykowani za późne gratulacje w social mediach, a ich najnowszy wywiad o dziecku Meghan i Harry'ego prawdopodobnie też nie spotka się z uznaniem. 

Księżna Kate i książę William zjawili się na regatach King's Cup, gdzie oczywiście zostali zapytani o syna Harry'ego i Meghan. Pozornie para nie kryła radości i ekscytacji, ale pozwoliła sobie na drobne złośliwości!

Książę William pogratulował bratu i wspomniał, że... czeka go mało snu!

Oczywiście jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i nie mogę się doczekać, by zobaczyć ich w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy sprawy się uspokoją ... Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie pozbawionym snu - wyznał.

Księżna Kate również zwróciła uwagę na fakt, że pierwsze tygodnie macierzyństwa są ciężkie.

(...) Jest to świetna pora roku, aby mieć dziecko. Jak powiedział William, czekamy na spotkanie z nim i dowiemy się, jakie będzie jego imię. Te następne tygodnie są zawsze trochę zniechęcające za pierwszym razem, więc życzymy im wszystkiego najlepszego - powiedziała księżna.

Spodziewaliście się takich słów po księżnej Kate i księciu Williamie? Zobaczcie wywiad pary:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Funny😂💙: Aunt Catherine and Uncle William talking about Baby Sussex. "Obviously thrilled, absolutely thrilled, and looking forward to seeing them in the next few days when things have quietened down ... I'm very pleased and glad to welcome my own brother into the sleep deprivation society that is parenting,” . . . Catherine: "It's such a special time, obviously with Louis and Charlotte just having their birthdays, it's such a great time of year to have a baby. As William said, we look forward to meeting him and finding out what his name is going to be. These next few weeks are always a bit daunting the first time round so we wish them all the best.” . At the beginning William was explaining how thrilled they were to be “uncles” for the second time, meaning Pippa’s son Arthur, and Catherine corrected him that she’s their aunt and not their uncle😂😂 . . #duchessofsussex #meghanmarkle #princeharry #katemiddleton #britishroyalfamily #duchessofcambridge #royalfamily #royals #babysussex

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex)

 

Księżna Kate i książę William zjawili się na regatach King's Cup

księżna Kate i książę William na regatach
East News

Księżna Kate i książę William udzielili pierwszego wywiadu o dziecku Meghan i Harry'ego

księżna Kate i książę William pokonali kryzys
East News

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23