księżna Diana, Harry, Wiliam
East News
Nowe fakty wyszły na jaw!
1/4
Księżna Diana, książę Karol, książę William w dzieciństwie
East News

 

Kolejne nieznane fakty z życia księżnej Diany wyszły na jaw. A wszystko za sprawą kolejnego dokumentu o Dianie, który niedawno miał swoją premierę na Netflixie. To nietypowy dokument, bowiem składa się nie z wypowiedzi bliskich Diany czy księcia Karola, a wyłącznie z wypowiedzi Diany, która odbyła wiele rozmów z Andrew Mortonem. Autor jej biografii "Diana: Her True Story" nagrał wiele rozmów z księżną, które wykorzystał w swojej książce. Po jej premierze powiedział, że jego informatorami były osoby blisko związane z rodziną królewską, dopiero po śmierci Diany przyznał, że książkę napisał po wielogodzinnych nagraniach z księżną. Z nowych nagrań dowiadujemy się wstrząsających faktów na temat jej życia. Wiele z nich dotyczy małżeństwa z Karolem i podjęcia przez nią prób samobójczych. 

Poznaj szczegóły na kolejnym slajdzie!

Polecamy: Księżna Diana była chorobliwie zazdrosna o Williama! Nie uwierzycie, co zrobiła

2/4
Księżna Diana, książę Karol i książę William w dzieciństwie
East News

 

Diana źle znosiła fakt, że Karola ciągle nie ma w domu, a do tego już, gdy była w ciąży z Williamem, wiedziała, że jej mąż zdradza ją z Camillą. W jego notatniku znalazła jej zdjęcie, podsłuchiwała ich wieczorne rozmowy telefoniczne. Do tego ciężko było jej nauczyć się zasad panujących w rodzinie królewskiej. A Karol jej nie pomagał, często ją krytykował i ośmieszał. Gdy zaszła w ciążę, miała myśli samobójcze. 

- To była trudna ciąża. Bulimia i ranne mdłości. W tej rodzinie żadna kobieta ich dotąd nie miała. Czułam się więc podwójnie skrępowana, gdy nagle musiałem biec do łazienki. Stwierdzili, że jestem dla nich problemem - mówiła Diana podczas rozmowy z pisarzem. 

Diana tak źle znosiła zdrady Karola, że popadła w depresję i próbowała zrobić sobie krzywdę.

- Gdy byłam w trzecim miesiącu ciąży rzuciłam się ze schodów - przyznała Diana.

Co wtedy się wydarzyło? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Diana o pierwszej randce z Karolem: "Rzucił się na mnie!" Nowe nagrania wyszły na jaw!

3/4
księżna Diana, Harry, Wiliam
East News

Cała sytuacja miała miejsce w posiadłości Elżbiety II, służba szybko poinformowała o niej królową, która zjawiła się na miejscu. 

- Królowa była przerażona - dodała Diana.

Karol zorientował się, co się stało, gdy wrócił z przejażdżki konnej.

- Gdy Karol wrócił z przejażdżki zachowywał się jakbym nie istniała. Później pocięłam sobie piersi i uda nożykiem do papieru, a jeszcze później nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem.

Całe szczęście Diana nie straciła dziecka, miała tylko kilka siniaków. Ta sytuacja jeszcze bardziej oddaliła ją od męża. A jak wyglądał jej poród?

4/4
księżna Diana, książę Karol
East News

Diana urodziła Williama 21 czerwca 1982 roku w szpitalu św. Marii w Paddington. Poród został wywołany. Dlaczego? 

- Musieliśmy wybrać taki dzień, w którym Karol nie miał rozgrywek polo. Dzień, w którym mógł opuścić swego konia, aby być ze mną. To był ciężki poród. - wyznała Diana.

Po wyjściu ze szpitala walczyła z depresją poporodową. Księżna w sumie cztery razy próbowała popełnić samobójstwo. Wiedzieliście, że życie Diany u boku Karola było tak ciężkie? 

Więcej na temat Księżna Diana książę Karol