księżna Diana, Harry, Wiliam
East News

Księżna Diana była chorobliwie zazdrosna o Williama! Nie uwierzycie, co zrobiła

księżna Diana, Harry, Wiliam
East News

 

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku w 1997 roku, ale ciągle na jaw wychodzi wiele nieznanych dotąd faktów z jej życia. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że księżna Diana była kobietą o dwóch twarzach - publicznie okazywała wielkie serce, zrozumienie i troskę, a prywatnie potrafiła wpadać w furie i robić bliskim awantury. Teraz wyszło z kolei na jaw, że była chorobliwie zazdrosną matką, co odbiło się na Williamie!

Zobacz: Sposoby na zazdrość: nie kontroluj, rozmawiaj, zadbaj o siebie

 

Księżna Diana zazdrosna o syna

Najnowszy dokument na temat księżnej Diany "Amazon Prime, Serving the Royals: Inside the Firm" ujawnił fakty, które dotyczyły zachowania żony księcia Karola. Okazało się m.in. że księżna nie mogła znieść niani Williama, Barbary Barnes!

Księżna Diana chciała sama wychowywać swoje dzieci. Niestety, wymuszono na niej by zatrudniła królewską nianię, Barbarę Barnes. Źle zniosła gdy okazało się, że William ją uwielbia. To była ta gorsza strona Diany - nie umiała panować nad zazdrością. Była okropnie zła, że opiekunki nawiązują tak bliski kontakt z jej dziećmi - powiedziała Katie Nicholl, korespondentka królewska.

Księżna Diana w końcu nie wytrzymała i zwolniła Barbarę Barnes, gdy William miał zaledwie 4 lata. Okazuje się jednak, że doskonale pamiętał swoją nianię, bo zaprosił ją na swój ślub z Kate! Nie da ukryć, że gdyby Diana żyła, byłby to dla niej bolesny cios...

Przeczytaj: Jak poradzić sobie z zazdrością?

Polecamy: KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE WYGLĄDA IDENTYCZNIE JAK KSIĘŻNA DIANA W DZIECIŃSTWIE!

 

Księżna Diana była zazdrosna nie tylko o synów, ale i o męża Karola

księżna Diana, książę Karol
East News

Księżna Diana nie radziła sobie z zazdrością

Księżna Diana

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09