Meghan Markle w białej koszuli
East News

Meghan Markle już urodziła?! Książę William został o to zapytany, a jego reakcja zaskakuje!

Meghan Markle w białej koszuli
East News

Cały świat w napięciu czeka na wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Według wstępnych wyliczeń, dziecko miał pojawić się na świecie już w Wielkanoc! Pikanterii tym doniesieniom dodał fakt, że w tym dniu matka Meghan Markle przyleciała z Los Angeles do Anglii, a - jak wiadomo - miała być obecna przy porodzie. 

Na razie jednak Pałac wciąż nie wydał oficjalnego oświadczenia w sprawie narodzin dziecka książęcej pary, więc można przypuszczać, że maleństwo wciąż nie pojawiło się na świecie. Niektórzy jednak twierdzą, że jest inaczej, a Meghan i Harry po prostu chcą się nacieszyć rodzicielstwem w spokoju i jeszcze nie ogłaszają radosnej nowiny. Książę William, który - jak mogłoby się wydawać, jest najlepiej poinformowany - został ostatnio o to zapytany, a jego odpowiedź zaskakuje!

Książę William zdradził, że Meghan Markle już urodziła?

Książę William przebywa obecnie w Nowej Zelandii, gdzie bierze udział w oficjalnych spotkaniach z politykami i dziennikarzami. Oczywiste jest, że ci drudzy nie mogli nie wykorzystać takiej okazji i nie spytać księcia o dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. Reakcja księcia jednak zaskakuje. 

Nie mam przy sobie telefonu, nie mam pojęcia. W takim tempie dowiecie się, zanim ja to zrobię - odpowiedział.

Trudno uwierzyć, by książę faktycznie nie wziął ze sobą telefonu, gdy jego brat ma zostać ojcem po raz pierwszy. Dużo jednak mówi się o konflikcie braci, więc kto wie? Podejrzewamy jednak, że po prostu nie chciał udzielać konkretnej odpowiedzi i postawił na dyplomatyczne unikanie tematu. A wy myślicie, że Baby Sussex jest już na świecie? 

 

Meghan Markle i książę Harry już zostali rodzicami?

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan od miesiąca jest na urlopie macierzyńskim

Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51