książę William, książę Harry
East News

Książę Harry i książę William nie rozmawiają ze sobą? To nagranie zdradza, jak wyglądają ich relacje!

książę William, książę Harry
East News

O konflikcie między Meghan a Kate media piszą już od dawna, a podczas każdego kolejnego spotkania księżne zwiększają między sobą dystans i już nawet nie wymieniają uśmiechów. Okazuje się, że jeszcze większy konflikt może być między Williamem i Harrym. Bracia do czasu, kiedy Harry poznał Meghan mieli ze sobą doskonałe relacje. Jednak teraz praktycznie ze sobą nie rozmawiają. Dowodem na to jest nagranie z wielkanocnego nabożeństwa. Synowie Diany nawet się ze sobą nie przywitali!

Zobacz takżeMeghan Markle już urodziła? Są na to nowe dowody!

Książę William i książę Harry nie rozmawiają ze sobą?

Kate i William pojawili się razem w kościele i nie szczędzili sobie uśmiechów. Książę Harry pojawił się sam z racji tego, że Meghan jest już w zaawansowanej ciąży, a według niektórych informacji już urodziła. Książęta przed mszą przywitali się z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Harry zamienił nawet kilka słów z Kate, ale do Williama nawet nie podszedł.

Według niektórych brytyjskich tabloidów między Kate i Meghan nie ma żadnego konfliktu, a te plotki są stworzone, aby ukryć bardzo złą relację Williama i Harry'ego. Spięcia między nimi zaczęły się, kiedy William powiedział bratu, że za szybko oświadczył się Meghan i nie powinien się tak spieszyć. Harry był zły na niego, bo on wspierał od początku jego relację z Kate. Od tego czasu konflikt narastał, a teraz synowie Diany nie rozmawiają ze sobą. Królowa Elżbieta i książę Karol robią wszystko, aby pomóc naprawić kontakty między braćmi. Czy im się uda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Harry is there! 👀 A very interesting video for a lot of reasons! So Harry attended his first Easter Service in years at St George’s Chapel, he hasn’t attended since he was a child so what a lovely surprise! Easter Sunday falls on the Queen’s birthday this year so that can explain his decision to attend 🎂. He arrived alongside Peter Philips (Princess Anne’s son) and his wife Autumn who is Canadian 🇬🇧 🇨🇦. A heavily pregnant Meghan is probably at home resting at Frogmore Cottage with her mum (who reportedly arrived on Tuesday) . . My video edit: I merged videos together. . . . #duchessofsussex #meghanmarkle #princeharry #katemiddleton #britishroyalfamily #duchessofcambridge #royalfamily #royals #wedding #queen #queenelizabeth

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex)

Książę William i księżna Kate byli w dobrych nastrojach

księżna Kate, książę William idą na mszę
East News

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23