Książę William, książę George, księżna Kate księżna Kate, książę William książę William, księżna Kate księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
Książę William, książę George, księżna Kate
East News
1/5
Książę William, książę George, księżna Kate
East News

Odkąd świat obiegła informacja, że księżna Kate i książę William po raz trzeci zostaną rodzicami, ciąża księżnej niemal nie schodzi z czołówek gazet. Prasa spekuluje na temat płci i imienia trzeciego dziecka książęcej pary. Uwagę skupił na sobie również przyszyły ojciec. Książę William na ceremonii Centrepoint Awards, która odbyła się w Pałacu Kensington, został zapytany, o to jak się przygotowuje do powiększenia rodziny.

 

Zobacz też: OMG! Księżna Kate urodzi bliźnięta?! Zagraniczny magazyn nie ma najmniejszych wątpliwości!

 

Książę William pozwolił sobie na bardzo swobodną i szczerą wypowiedź, która wzbudziła niemałe kontrowersje. Okazuje się bowiem, że książę William wskazał pewne mankamenty bycia ojcem tak licznej gromadki! Przy okazji zdradził też, czy księżna urodzi bliźnięta!

 

Polecamy: Kiedy jest czas na drugie dziecko?

2/5
księżna Kate, książę William
East News

- Z dwójką jest w porządku, nie wiem, jak sobie poradzę z trojgiem dzieci. Będę stale zmęczony - miał powiedzieć książę William.

To już nie pierwszy raz, kiedy książę William pozwolił sobie na narzekanie na życie rodzinne. Brytyjski następca tronu już kilkakrotnie wspominał w wywiadach, że bycie głową rodziny kompletnie odmieniło jego życie i jego nawyki. Co więcej, książę William wyznał, że na swój szczególny sposób szykuje się do kwietniowego powitania na świecie maleństwa.

3/5
książę William, księżna Kate
East News

Książę William zdradził, że... śpi na zapas!

- Nasze trzecie dziecko ma urodzić się w kwietniu, więc śpię tyle, ile mogę - miał powiedzieć książę William.

Tymi słowami książę rozwiał również wszelkie wątpliwości na temat tego, czy księżna Kate urodzi jedno czy dwoje dzieci! Okazuje się, że doniesienia o bliźniętach najprawdopodobniej można już włożyć między bajki. Książę wyraźnie mówił o jednym dziecku, które urodzi się za dwa miesiące.

4/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS

Według doniesień zagranicznych mediów, księżna Kate w kwietniu 2018 roku urodzi dziewczynkę. Pałac Kensington w żaden sposób nie skomentował tych doniesień. Nie podano również, jakie imię otrzyma dziecko. W zakładach bukmacherskich na prowadzenie wysuwa się imię Alice. 

5/5
Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
East News

Księżna Kate i książę William są już rodzicami 2,5-letniej księżniczki Charlotte i  4,5-letniego księcia George'a.