Kate i William spodziewają się trzeciego dziecka

Co za tupet! Książę William na początku znajomości z Kate posunął się za daleko?!

Kate i William spodziewają się trzeciego dziecka

 

Książę William i księżna Kate uchodzą za kochające się i zgrane małżeństwo. Jednak ich uczucie rodziło się bardzo powoli. Między nimi nie od razu zaiskrzyło. Przypomnijmy, że Kate Middleton poznała Williama na studiach. Oboje przez chwilę studiowali ten sam kierunek - historię sztuki. Jednak później przyjaciele namówili Williama, aby zmienił go na geografię. Kate również była w ich paczce. Przyjaciele zdecydowali nawet, że zamieszkają w kilka osób w jednym mieszkaniu. Co ciekawe, Kate i William wprowadzili się tam wraz ze swoimi ówczesnymi partnerami. 

 

Zobacz także: Wielka awantura między Kate i Williamem! O co poszło?

 

Księżna Kate i książę William: jak się poznali?

Wszystko zmienił jeden wieczór... Kate Middleton wystąpiła jako modelka podczas charytatywnego pokazu mody zorganizowanego na ich uczelni. Dziewczyna prezentowała na sobie piękną, przezroczystą sukienkę, która podkreśliła jej idealną sylwetkę. Siedzący na publiczności William nie mógł oderwać wzroku od swojej koleżanki! 

- Kate jest gorąca! - miał powiedzieć do swojego kolegi przyszły król Wielkiej Brytanii. 

Jeszcze tego samego wieczoru William postanowił postarać się o względy Kate. Książę próbował nawet skraść jej całusa! Jednak Kate Middleton zareagowała bardzo stanowczo. Dziewczyna przypomniała mu, że oboje są w związkach. Jednak chwilę później Kate i William postanowili zakończyć te relacje i dać sobie szansę. Jak widać było to bardzo dobre posunięcie, ponieważ tych dwoje pasuje do siebie jak mało kto! Zgodzicie się z nami?

 

POLECAMY: Wyciekły szczegóły wakacyjnej imprezy z udziałem Kate i Williama

 

Kate i William w 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

ONS

 

Tak bawili się na początku swojego związku.

Księże William i księżna Kate początki związku
East News

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17