Księżna Kate i Książę William książę Louis
East News

Oficjalne urodziny królowej Elżbiety II to święto w Wielkiej Brytanii. Cała rodzina królewska pojawia się tego dnia na balkonie pałacu Buckingham, odbywają się pokazy lotnicze i mnóstwo innych atrakcji. Najważniejszych członków rodziny królewskiej możemy zobaczyć w karocach, a tłumy ludzi witają ich i pozdrawiają. Podczas tak ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć też Meghan Markle, która oficjalnie przebywa na urlopie macierzyńskim, ale tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się na balkonie pałacu. 

Nie tylko ona była gwiazdą tej uroczystości! Wzrok wszystkich był zwrócony na księcia Louisa, który po raz pierwszy pojawił się z rodzicami i rodzeństwem na balkonie pałacu Buckingham! I skradł całą uwagę. Tylko spójrzcie!

Zobacz takżeKate wściekła na Williama?! Te zdjęcia nie uciszą plotek o kryzysie...

1/5
Księżna Kate i Książę William książę Louis
East News

Chłopiec w kwietniu skończył roczek i dołączył do George'a i Charlotte podczas oficjalnych uroczystości w rodzinie królewskiej. Do tej pory książę Louis zawsze zostawał z nianią! Trzeba przyznać, że jego debiut na balkonie pałacu Buckingham był bardzo udany. Chłopiec rozweselił wszystkich zebranych gości...

Zaczął od uroczych uśmiechów, a potem przeszedł do pozdrawiania zebranych tłumów. Szło mu to doskonale, aż do momentu...

2/5
Księżna Kate i Książę William książę Louis
East News

Kiedy książę był już zmęczony! Najpierw wzięła go na ręce księżna Kate, ale maluch zdecydował, że wraca do swojego taty. Okazuje się, że nie tylko Louis miał już dosyć! Jego starsze rodzeństwo też już wyraźnie się nudziło.

3/5
Księżna Kate i Książę William książę Louis
East News

Kiedy Louis znalazł się znów na rękach u księcia Williama zaczął ssać kciuk i powoli udał się na drzemkę. Księżna Kate czule głaskała syna. To zaskakujące, że książęca para na balkonie pałacu Buckingham wygląda na zadowolonych, szczęśliwych i roześmianych. Tymczasem w drodze na uroczystość fotoreporterzy zrobili im zdjęcia, które świadczą o tym, że w ich małżeństwie naprawdę źle się dzieje. A plotki o kryzysie wcale nie są przesadzone. Tylko spójrzcie!

4/5
Kate i William mają kryzys? Zobaczcie tylko te zdjęcia

Księżna Kate i książę William w drodze na oficjalne urodziny królowej mieli bardzo poważne miny! Kate była wyraźnie zła i rozdrażniona. Przez całą drogę nie zamieniła z mężem nawet słowa, ale kiedy przyjechali na Plac Defilad w Londynie księżna Cambridge była już radosna i uśmiechnięta. Wszystko wskazuje na to, że kryzys w ich małżeństwie nadal trwa, z tym że oboje starają się robić dobrą minę do złej gry. W szczególności przy dzieciach!

5/5
Rodzina królewska na balkonie pałacu
Instagram

Rodzina królewska na balkonie w pałacu Buckingham. Najważniejszym elementem uroczystości były pokazy lotnicze!