Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?!

Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol został zarażony koronawirusem! Rzecznik Clarence House poinformował, że jego stan jest dobry. Przebadana została również księżna Camilla, jednak nie wykryto u niej wirusa. Oboje przebywają w izolacji w Szkocji.

Czy królowa Elżbieta II również jest zarażona? Pałac Buckingham poinformował, że ostatni raz miała kontakt z księciem Karolem 12 marca. Jaki jest jej stan zdrowia?

Zobacz także: Nie żyje drugi ksiądz zarażony koronawirusem! Ośmiu kolejnych duchownych objętych kwarantanną

Ewydanie Party

Książę Karol ma koronawirusa. Czy Elżbieta II może być zarażona? 

Książę Karol przeszedł testy na koronawirusa. Okazało się, że został zakażony. Rzecznik Clarence House poinformował, że jego objawy są łagodne a jego stan zdrowia jest dobry. Księżna Kornwalii Camilla również została przebadana, jednak nie została zarażona. Zgodnie z poradami rządowymi i medycznymi książę Karol i księżna Camilla są teraz w posiadłości Balmoral w Szkocji i pozostają w izolacji. 

Jak podaje The Guardian, testy na koronawirusa u księcia i księżnej zostały przeprowadzone przez NHS w Aberdeenshire, gdzie spełniły kryteria wymagane do testów. Niestety, ustalenie od kogo książę Karol zaraził się wirusem jest niemożliwe ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni.

Czy królowa Elżbieta II również jest zarażona koronawirusem? 9 marca miały miejsce obchody Dnia Wspólnoty Narodów. Rodzina królewska pojawiła się na nabożeństwie w Opactwie Westminsterskim. Pojawił się tam także książę Karol, który pomimo przestrzegania środków ostrożności przeciwko epidemii, mógł być już zarażony koronawirusem.

Pałac Buckingham informuje, że królowa Elżbieta ostatni raz kontaktowała się z synem 12 marca a jej stan zdrowia jest dobry. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Czy galerie handlowe i wszystkie sklepy będą zamknięte aż do Wielkanocy?

Książę Karol został zarażony koronawirusem. Przebadano również księżną Camillę, jednak nie wykryto u niej wirusa. Książęca para pozostaje jednak w izolacji. 

Camilla Parker-Bowles w kapeluszu
East News

Ustalenie od kogo książę Karol mógł zarazić się koronawirusem jest niemożliwe, ze względu na ogrom obowiązków publicznych jakie wykonywał w ciągu ostatnich kilku tygodni. Jednak jego stan zdrowia określany jest jako dobry. 

Czy królowa Elżbieta II również może być zarażona koronawirusem? To wspólne zdjęcie z synem wykonano 9 marca.

Książę Karol i królowa Elżbieta II
East News

 

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52