Reklama

Meghan Markle od kilku tygodni jest na językach wszystkich! Po ślubie z księciem Harrym, który oglądał cały świat, regularnie występuje u boku swojego męża podczas oficjalnych wizyt. W tym tygodniu mieli wyjątkowo napięty grafik - brali udział w chrzcinach księcia Louisa, obchodach z okazji 100. rocznicy Air Force w Londynie, a potem pojechali z oficjalną wizytą do Irlandii. Podczas dwóch dni wizyty - Meghan zaprezentowała się w sumie w czterech stylizacjach, wszystkie jej kreacje pochodziły od popularnych domów mody i projektantów - Givenchy, Fendi, Sary Flint. Podliczyliśmy, ile Meghan wydała na stylizacje do Irlandii. W cztery dni na garderobę księżna wydała... 149 000 zł!

Zobacz: Meghan zadała szyku w Irlandii! Która z jej kreacji jest najlepsza? GŁOSUJCIE

Zobacz także

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ

Meghan Markle wydaje za dużo na ciuchy?

Warto zaznaczyć, że Meghan, jak i inni członkowie rodziny królewskiej nie mogą przyjmować darmowych kreacji, które przysyłają im projektanci. Wszystkie ubrania, które zakłada Meghan muszą zostać kupione z szacowanego na ok. 100 milionów złotych budżetu Księstwa Kornwalii, które książę Karol rozdziela na swoje dzieci i ich małżonków. I właśnie to kwestia ubrań stała się kością niezgody w tej rodzinie. Dlaczego? Okazuje się, że książę Karol uważa, że Meghan za dużo wydaje na ciuchy!

Książę Karol jest niezadowolony z fortuny, jaką musi wydawać na księżną. Czuje się, jak chodzący bankomat i ma zamiar porozmawiać z nią i Harrym na ten temat - podaje informator Life&Style.

Dla porównania księżna Kate, która również często stawia na znane marki, łączy rzeczy od projektantów z dodatkami z sieciówek, a Meghan zwłaszcza na torebki i buty wydaje fortunę.

Co o tym myślicie? Czy Meghan wkrótce również zacznie chodzić w sieciówkach?

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry zaliczyli WPADKĘ podczas wizyty w Irlandii! Co zrobili? Zobacz zdjęcia!

Meghan Markle za dużo wydaje na ubrania?

East News

Książę Karol uważa, że powinna kupować tańsze ubrania

Reklama

East News

Reklama
Reklama
Reklama