Party Stories
książę Karol, camilla parker
East News
Newsy

Książę Karol pomógł załamanej Polce! Nigdy nie zgadniesz, co zrobił

Co za historia!

O księciu Karolu krąży wiele plotek, nie zawsze stawiających go w pozytywnym i korzystnym świetle. Niestety, wielu miłośników teorii spiskowych uważa, że krzywdził księżną Dianę, co nie wpływa dobrze na jego image. Okazuje się jednak, że książę Karol ma ogromne serce. Właśnie bezinteresownie pomógł pewnej Polce! I do tego zrobił to zupełnie nieproszony.

 

Zobacz: Książę Karol przez lata zmuszał księżną Dianę do tej DZIWNEJ czynności!

 

Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Książę Karol pomógł Polce 

 

Na jaw wyszło właśnie, że książę Karol pomógł mentalnie i finansowo Dżannecie Bogdanowicz, właścicielce lokalu Tatarska Jurta w Kruszynianach na Podlasiu! Jej restauracja spłonęła w maju tego roku, co poruszyło księcia Karola. Okazuje się, że książę był w restauracji 8 lat temu podczas wizyty w Polsce i zajadał się tamtejszymi przysmakami. 

 

O tragedii pani Dżannety książę przeczytał w Internecie. Poruszony jej dramatem napisał do niej list, a także przesłał jej pieniądze!

 

Dla niego to nie jest dużo pieniędzy, ale to ogromne wsparcie dla restauracji. Przeczytał w internecie, że nasz lokal spłonął. Przypomniał sobie, że kilka lat temu u nas gościł, co było bardzo miłym wyrazem solidarności z nami - powiedziała właścicielka restauracji w rozmowie z "The National".

 

Dżanneta Bogdanowicz nie zdradziła treści listu, ani kwoty darowizny. Wyznała jednie, że list był bardzo ciepły i serdeczny.

 

To niesamowite, że rodzina królewska może robić tak miłe rzeczy dla restauracji, która mieści się na wsi w Polsce - powiedziała właścicielka restauracji.

 

Spodziewaliście się takiego zachowania po księciu Karolu?

 

Zobacz: Niebywałe! Książę Karol miał ROMANS z... siostrą księżnej Diany!

 

Przeczytaj też: Książę Karol wyprawia 70. urodziny! Wśród gości zabraknie Meghan i Harry'ego! Wybrali inne atrakcje...

 

Książę Karol ma wielkie serce

książę Karol
East News

Książę Karol nie zawsze był uważany za dobrego człowieka

Księżna Diana, książę Karol z synem Harrym
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Diana i książę Karol
East News
Newsy
Diana o pierwszej randce z Karolem: "Rzucił się na mnie!" Nowe nagrania wyszły na jaw!
Tego się nie spodziewaliśmy po księciu!

  Choć cały świat mówi teraz o Meghan Markle i księciu Harrym, którzy spodziewają się dziecka, fani rodziny królewskiej wciąż wspominają księżną Dianę, która przed laty zginęła w Paryżu w wypadku samochodowym. Wszystko za sprawą licznych dokumentów oraz książek, które wychodzą na temat "królowej ludzkich serc". Niedawno na Netflixie miał premierę kolejny dokument o księżnej Dianie . Oparty jest on na nagraniach rozmów z Dianą, które przeprowadził autor jej biografii Andrew Morton. To on jeszcze w trakcie małżeństwa Diany i Karola wydał jej biografię "Diana: Her True Story". W rozmowach z dziennikarzami mówił, że książkę napisał na podstawie rozmów z bliskimi Diany, ale dopiero po jej śmierci przyznał, że wszystko wiedział bezpośrednio od samej księżnej.    Zobacz:  Książę Harry wiedział, że jego matka umrze? Księżna Diana nie była uważna przy TEJ rozmowie!   Diana o Karolu: Rzucił się na mnie Diana na samym początku opowieści zdradziła, jak wyglądały początki jej znajomości z Karolem. Po raz pierwszy spotkała go, gdy była nastolatką, a książę spotykał się z jej siostrą Sarah. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu, a Karol spotkał Dianę ponownie, gdy miała już 19 lat. Spędzili razem wieczór w rezydencji przyjaciela Karola.  - Philip de Pass zapytał mnie: „Może przyjedziesz na kilka dni do Petworth? Książę Walii też tam będzie. Jesteś nowa w jego towarzystwie, może więc być zadowolony z twojej obecności”. Powiedziałam „ok”, mówiła Diana Andrew Mortonowi.    Podczas tego wieczoru Karol i Diana siedzieli koło siebie. Diana powiedziała do księcia:  - Był pan przerażająco smutny w kościele na pogrzebie Lorda Mountbattena. To najtragiczniejszy widok, jaki widziałam w życiu. Moje serce krwawiło. Pomyślałam sobie, że jest pan taki samotny i ktoś powinien...

Szokujące doniesienia dotyczące małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola
East News
Newsy
Książę Karol został zmuszony do ślubu z księżną Dianą? Wyciekły kolejne fragmenty jego biografii
Skandal w rodzinie królewskiej!

Książę Karol zdecydował się na ślub z księżną Dianą przez presję, jaką wywierał na niego ojciec? W sieci pojawił się kolejny fragment biografii księcia Karola, z którego możemy dowiedzieć się dlaczego młody książę pomimo tego, że nie kochał swojej przyszłej małżonki postanowił zdecydować się na założenie z nią rodziny. Już 4 kwietnia na rynku wydawniczym ukaże się książka o tytule "Książę Karol: Pasje i paradoksy nieprawdopodobne" autorstwa Sally Bedell Smith.  Zobacz także:  Księżna Diana cięła się żyletkami na oczach męża?! Nowa biografia księcia Karola może wywołać skandal!   Książę Karol nie chciał ślubu z księżną Dianą   Nie jest tajemnicą, że największą miłością księcia Karola jeszcze zanim poślubił Dianę była Camilla Parker-Bowles. Młody książę Karol zdecydował się jednak poślubić księżną Dianę- dlaczego? Okazuje się, że na decyzję swojego syna wpłynął książę Filip. Po tym jak zaczęto plotkować, że książę Karol spędził dwie noce z Dianą, książę Filip miał wysłać list do syna, aby określił swoje zamiary wobec Diany, która przez niego może stracić reputację.    W latach 80-tych, ponad dekadę po rozpoczęciu rewolucji seksualnej, został przyparty do muru królewskim zwyczajem, który mówił, że musi poślubić dziewicę lub przynajmniej kobietę, która za taką uchodzi. Nie był zakochany, nie był gotowy. Założył, że ojciec go szantażuje i tak właśnie odczytał ten list. Karol powinien się albo oświadczyć, albo ją wypuścić. Decyzję miał jednak podjąć szybko . Być może zrozumiałby lepiej prawdziwe intencje ojca, gdyby on i Filip porozmawiali. Ale pisemna komunikacja była od nich wymaganą normą. Karol postanowił zinterpretować list jako oskarżycielski i nakładający na niego przymus- pisze Sally Bedell Smith.   Książę Karol uznał,...

Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews
Newsy
Książę Karol zdradzał też Camillę! Jego kochanka skończyła tragicznie

Książę Karol od zawsze miał słabość do pięknych kobiet i zdecydowanie nie należał do grona wiernych mężczyzn. Nie jest w końcu żadną tajemnicą, że regularnie zdradzał Dianę ze swoją przyjaciółką Camillą . Teraz z kolei wyszło na jaw, że jeszcze zanim poznał Dianę i był w związku z Camillą, to... ją zdradzał! Poznajcie szczegóły romansów księcia poniżej. Książę Karol nie był wierny Camilli Mogłoby się wydawać, że Camilla to wielka miłość księcia Karola . W końcu był z nią związany jeszcze zanim poznał księżną Dianę, a gdy został jej mężem, bo tak życzyła sobie jego matka królowa Elżbieta II, to i tak nie potrafił zakończyć swojej relacji z Camillą. Jednak o wielkim uczuciu nie może być mowy, bo Karol nie potrafił być wierny nawet Camilli! Jak się okazuje bowiem, książę miał w tamtych czasach wyjątkową słabość do pięknych blondynek. Jedną z kobiet, która wpadła mu w oko była Dale Tryon, znana jako Kanga Tryon. To właśnie ona była jego kochanką, gdy był związany ze swoją obecną żoną w latach 70. Tryon była córką bogatego australijskiego biznesmena. Przyjechała do Wielkiej Brytanii w 1972 roku, żeby pracować w firmie PR-owej. Swój wolny czas spędzała w klubie Mayfair Annabel, gdzie poznała księcia Karola i natychmiast podbiła jego serce! Była dokładnie w jego typie - blondynka z pełnymi ustami i idealną figurą.  Książę Karol uwielbiał jej towarzystwo i uważał, że jest "jedyną kobietą, która go rozumie". Karol odwiedził nawet dom rodzinny swojej kochanki w Melbourne. Niestety, nie mógł jej poślubić, ponieważ królowa Elżbieta II uważała Kangę za nieodpowiednią kandydatkę na żonę przyszłego króla. Oczywiście to samo zdanie miała o Camilli....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner