księżna Meghan, Archie, książę Harry
EastNews

Książę Harry niedługo po narodzinach swojego syna pojawił się na otwarciu zawodów sportowych "Invictus Games" w Holandii. Kilka dni po porodzie musiał rozstać się z żoną i synkiem, ale biorąc pod uwagę okoliczności jego podróż została skrócona.

Młody tata opowiedział swojemu przyjacielowi, jak wyglądał pierwszy dzień jego nowo narodzonego dziecka. Nie uwierzycie, co zdradził dziennikarzom znajomy Harry'ego!

Zobacz takżeKsiężna Kate długo nie odwiedzi syna Meghan i księcia Harry'ego! Dlaczego?

1/4
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Harry rozmawiał o początkach w roli ojca ze swoim przyjacielem J.J. Chalmersem. A ten zdradził potem, co książę mu powiedział. Okazuje się, że Meghan miała racje, mówiąc, że dziecko ma „spokojny temperament”. Archie pierwsze 24 godziny swojego życia przespał, zanim zażądał karmienia i uwagi ze strony rodziców!

To niezwykle, ale to też bardzo ciężka praca. On przespał pierwsze 24 godziny, jak wszystkie niemowlęta... i potem obudził się – zrelacjonował wypowiedź Harry'ego jego przyjaciel.

2/4
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Były żołnierz zaprzyjaźnił się z Harrym od czasu pierwszych igrzysk „Invictus Games” w 2014 roku. Teraz obaj są już ojcami i wymieniają swoje doświadczenia na ten temat. Jak podaje serwis „Hello”, Chalmers jest pod wrażeniem tego, że książę Harry przyjechał na otwarcie zawodów trzy dni po narodzinach dziecka. Okazuje się, że młodemu tacie wcale nie było łatwo, dlatego jego podróż została skrócona.

Harry gdyby miał wybór, zostałby w domu – zdradził Chalmers.

3/4
królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego przyszło na świat 6 maja o godzinie 5.26. Książęca para zdecydowała się po raz pierwszy pokazać światu syna dwa dni po porodzie, podczas zorganizowanej konferencji prasowej w zamku Windsor.

8 maja swojego ósmego prawnuka odwiedziła Elżbieta II i niedługo potem na Instagramie księżnej i księcia Sussex pojawiło się zdjęcie z królową oraz informacja jakie imiona nadano dziecku.

Zobacz takżeTo książę Harry po raz pierwszy pokazał syna, William nigdy tego nie robił! Bracia prezentują inne modele ojcostwa...

4/4
Meghan Markle przytula się do Harry'ego
East News

Archie Harrison Mountbatten-Windsor - tak ma na imię pierwszy syn Meghan i Harry'ego. Widać, że para bardzo się wspiera. A po konferencji, na której pokazali syna, księżna czule obejmowała męża!

Więcej na temat Książę Harry