królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Już wiemy, jak nazywa się syn Meghan i Harry'ego! To duże zaskoczenie!

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani rodziny królewskiej i media. Książęca para Sussex właśnie podała, jak na imię będzie miał ich synek. Małżeństwo musiało czekać na zaakceptowanie imienia przez królową. O dziwo Elżbieta II nie miała żadnych zastrzeżeń do nietypowego wyboru. 

Jak na imię ma dziecko Meghan?

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się dwa dni temu, dokładnie 6 maja o godzinie 5.26. Poród odbył się w londyńskim szpitalu, choć księżna pragnęła urodzić w domu. Meghan i Harry dwa dni czekali, aby pokazać synka światu. Zrobili to jak zawsze nietypowo, bo spotkali się z mediami, unikając fanów. 

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry POKAZALI syna! Zobacz pierwsze zdjęcie maleństwa!

Całe szczęście książęca para nie zwlekała długo z podaniem imienia synka. Meghan i Harry właśnie ogłosili to na Instagramie. 

Książęca para Sussex jest zaszczycona, że może przedstawić, wam ich pierwszego syna: Archie Harrison Mountbatten-Windsor - napisali na Instagramie. 

Co ciekawe, imię Archie nie pojawiało się w żadnych zakładach bukmacherskich. Wszyscy myśleli, że chłopiec otrzyma bardziej królewskie imię np. Arthur, Spencer czy Albert! A co za tym idzie zdania internautów były bardzo podzielone w sieci... 

Archie? Ze wszystkich imion na świecie wybraliście właśnie to? 

Co za cudowne i wyjątkowe imię! 

Czy ja właśnie dobrze przeczytałam? Archie? 

Słodkie imię. Gratulacje - pisali fani na oficjalnych profilach rodziny królewskiej. 

Jak udało się Meghan i Harry'emu przekonać do Archiego królową? Tego niestety nie wiemy. Ale sądząc po najnowszych zdjęciach Elżbieta II jest zachwycona najmłodszym członkiem rodziny królewskiej i wiedząc, że jest małe prawdopodobieństwo tego, że jej prawnuk zasiądzie kiedyś na tronie wydaje się być bardziej wyrozumiała dla Meghan i Harry'ego. 

Jak już wiadomo, Archie nie będzie nazywany księciem. Synek Meghan i Harry'ego nie otrzymał żadnego tytułu. Czasem w formie grzecznościowej będzie można pisać o nim hrabia Dumbarton. Czy królowa zdecyduje się nadać mu tytuł? 

Meghan, Elżbieta, Archie
Instagram

Meghan i Harry pokazali synka

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05