Meghan Markle, książę Harry
Eastnews

Książę Harry długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości i był określany nawet jako wieczny kawaler. Zanim poznał Meghan Markle randkował m.in. z Chelsy Davy, Cressidą Bonas a także pojawiały się plotki, że próbował ułożyć sobie życie u boku Ellie Goulding i Emmy Watson. Choć związki i romanse brata Williama nie należały do udanych, to okazuje się, że Harry przyjaźni się ze swoimi ex partnerkami! Teraz jedna z ich zaprosiła księcia na swój ślub. Okazuje się, że jej wybranek także ma na imię Harry! 

Czy książę Sussex pójdzie na wesele? Co na to wszystko Meghan Markle?

1/4
Książę Harry i Meghan Markle pokazali syna
East News

Szczęście uśmiechnęło się do księcia Harry'ego dopiero w 2016 roku. Za sprawą wspólnych znajomych książę poznał piękną amerykańską aktorkę, która skradła jego serce. Tempo związku nie pozwoliło na długie ukrywanie go. W listopadzie 2017 roku Harry oświadczył się Meghan Markle. Niespełna rok później w maju para stanęła na ślubnym kobiercu. Choć z początku mało kto wierzył w ten związek, dziś Harry i Meghan wspólnie wychowują blisko 4-miesięcznego synka. Oczywiście między parą zdarzają się kłótnie, jednak Harry w swoją ukochaną wpatrzony jest jak w obrazek! Jednak czy między rodzicami malutkiego Archiego znów dojdzie do poważnej kłótni, po której Meghan ucieknie z domu? Okazuje się, że ex partnerka odezwała się do księcia! Po co? Zobaczcie!

Zobacz także: Meghan Markle wybiegła z płaczem z domu i zabrała Archiego? Amerykanski tygodnik pisze o kłótni małżeństwa

2/4
cressida bonas, była dziewczyna księcia harry'ego, książę harry ex
eastNews

Cressida Bonas z którą Harry umawiał się w latach 2012-2014 odezwała się do księcia! Aktorka wysłała mu zaproszenie na swój ślub. Chciałaby, aby pojawił się na uroczystości. Cressida wychodzi za mąż za Harry'ego Wentwortha Stanleya. Ceremonia ma odbyć się jeszcze w tym roku. 

3/4
cressida bonas, była dziewczyna księcia harry'ego, książę harry ex
eastNews

Jak informuje "Fox News" zaproszenie jest dla dwóch osób i Meghan Markle również jest mile widziana na uroczystości. Czy książęca para Sussex pojawi się na ślubie Cressidy? Zdaniem Adama Hellikera, eksperta ds. rodziny królewskiej Meghan i Harry nie odmówią młodej parze.

Harry zdecydowanie pójdzie, ponieważ pozostaje z Cressidą w bardzo przyjacielskich stosunkach. Ona nigdy nie wypowiedziała publicznie ani jednego słowa na temat swojego związku z księciem. Harry przyjaźni się też blisko z jej matką. 

4/4
Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Księżna Sussex nie jest zazdrosna o swojego męża i wie, że Harry jest tylko jej. Poza tym, to dobrze że Cressida znalazła miłość i teraz już z pewnością nie zaszkodzi parze. Ale czy to w porządku, że Harry utrzymuje kontakty z byłymi partnerkami? Skoro Meghan to nie przeszkadza, to chyba jest okej. ;) 

 

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry