Meghan Markle i książę Harry w Sussex Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle w niebieskiej sukience Rodzina królewska po ślubie Meghan i Harry'ego
Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News
Decyzja już zapadła?
1/4
Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News

 

Meghan Markle i książę Harry są zaldwie pięć miesięcy po ślubie, ale i tak wszyscy czekają na wiadomość o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Podczas każdego publicznego wyjścia Meghan, wszyscy patrzą na jej brzuch i analizują, czy przypadkiem w ostatnim czasie nie powiększył się. Dlatego wiadomość, która ostatnio znalazła się w mediach - zszokowała wszystkich. Zagraniczne media ogłosiły bowiem, że Harry nie chce mieć dziec! Ponoć jest mu tak dobrze w małżeństwie z Meghan, że przynajmiej na razie nie chce tego zmieniać i decydować się na poważny krok, jakim jest powiększenie rodziny. 

Pierwsze miesiące małżeństwa były jeszcze lepsze, niż Harry sobie wyobrażał. Coraz bardziej zakochuje się w Meghan. Po poślubnym szaleństwie, cieszą się codziennością jako mąż i żona. Harry chciałby, żeby mieli razem dzieci, ale naprawdę mu się nie śpieszy. Uwielbia mieć Meghan dla siebie - czytamy na hollywoodlife.com.

Czy jest to prawda? Czy Harry rzeczywiście nie planuje dzieci? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Oto 8 najbardziej absurdalnych zasad na królewskim dworze! Księżna Kate i Meghan Markle muszą ich przestrzegać

2/4
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

W ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że Meghan marzy o powiększeniu rodziny, a jej mama Doria Ragland specjalnie przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, żeby być bliżej córki w czasie, gdy pierwszy raz będzie w ciąży. 37-letnia Meghan dojrzała już do decyzji o ciąży, ale to Harry nie chce mieć teraz dzieci? Ciężko uwierzyć w te doniesienia, gdy czyta się biografię księcia. Okazuje się bowiem, że Harry, gdy w 2015 roku przyszła na świat Charlotte, udzielił wywiadu Sky News, gdzie powiedział, że sam chciałby założyć rodzinę.

- Chyba wszyscy tak mają. Przychodzi czas kiedy myślisz: Teraz jest odpowiednia chwila, albo: Kiedy indziej - różnie może być. Ale moim zdaniem nic na siłę. Oczywiście chciałbym mieć już dzieci, ale to stopniowy proces. Byłoby wspaniale mieć osob siebie kogoś, kto stawiłby te,u czoła wraz ze mną, ale wszystko po kolei, co będzie to będzie - powiedział książę Harry.

To jednak nie wszystko! Co jeszcze o swoich marzeniach powiedział Harry?

3/4
Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

Gdy był w związku z Cressidą Bonas, mówiło się, że książę Harry chce się w końcu ustatkować. W wywiadach nie ukrywał, że marzy o tym, żeby szybko zostać ojcem.

- Od bardzo, bardzo młodego wieku chciałem mieć dzieci Czekam na odpowiednią osobę, kogoś, kto zechce wziąć na siebie tę rolę - powiedział w wywiadzie dla ABC, a jego wypowiedzi znajdują się w książce “Harry. Biografia”.

4/4
Rodzina królewska po ślubie Meghan i Harry'ego
Twitter

Myślicie, że Harry i Meghan wkrótce zostaną rodzicami?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle