East News

To najbardziej urocze WIDEO, jakie dziś zobaczycie! Książę Harry rozdaje buziaczki!

East News

 

Książę Harry stara się wspierać swoją żonę w każdej sytuacji. Nic dziwnego, że towarzyszył jej również podczas finału projektu, w który zaangażowała się całym sercem. Przypomnijmy, że Meghan Markle wraz z kobietami z The Hubb Community Kitchen spotykała się przez wiele miesięcy, aby wspólnie gotować. Panie tworzące tę wspólnotę ucierpiały w pożarze Grenfell Tower w Londynie. Wspólne gotowanie było dla nich terapią.

Meghan Markle wpadła w końcu na genialny pomysł. Razem ze swoimi nowymi koleżankami wydała książę kucharską. Pieniądze z jej sprzedaży zasilą konto The Hubb Community Kitchen. 

Zobacz także: Meghan Markle w fartuszku! Pałac Kensington pokazał, jak gotuje!

 

Aby uczcić ten wyjątkowy projekt, Meghan Markle zorganizowała oficjalne spotkanie w Pałacu Kensington. Księżna Sussex po raz kolejny przygotowała pyszne dania z kobietami z The Hubb Community Kitchen. Tym razem towarzyszyła jej również mama oraz mąż.

Książę Harry w pewnym momencie skradł całe show. Mąż Meghan Markle, witając się z jedną z kobiet, chciał ucałować ją w policzek. Pani była trochę onieśmielona. Ale Harry wybrnął z tej sytuacji i wysłał jej kilka buziaków w powietrzu. Wszystko uchwyciły kamery. 

 

 

To było naprawdę urocze! Zgadzacie się z nami?

 

POLECAMY: To bardzo rzadki widok! Meghan Markle z mamą i mężem... gotują!

 

Dla Meghan to było bardzo ważne spotkanie

East News

 

Towarzyszył jej mąż i mama

East News

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17