East News
Zobaczcie ZDJĘCIA
1/6
East News

 

Meghan Markle już dawno nie była tak szczęśliwa! W końcu miała blisko przy sobie dwie osoby, które kocha ponad wszystko. Jej mama, Doria Ragland, przybyła do Londynu, aby wraz ze swoją córką świętować wielki sukces. Przypomnijmy, że Meghan Markle włączyła się ostatnio w działania grupy The Hubb Community Kitchen, którą tworzą kobiety, które ucierpiały w wyniku pożaru wieżowca Grenfell Tower. Księżna Sussex jest bardzo dumna z tego projektu. Nic dziwnego, że bardzo chciała, aby jej bliscy towarzyszyli jej w ważnym dla niej dniu.

Zobacz, jak w kuchni radzili sobie książę Harry oraz mama Meghan Markle! Te zdjęcia wzruszą was do łez! Tym bardziej, że Meghan Markle już dawno tak szczerze się nie uśmiechała...

 

POLECAMY: Magazyn People uznał Meghan Markle za najlepiej ubraną kobietę świata!

2/6
East News

 

Meghan Markle na początku 2018 roku zaczęła spotykać się z kobietami, które ucierpiały w czasie pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie. Panie wspólnie gotowały, wymieniały się przepisami, a przy okazji próbowały zapomnieć o przeżytej traumie. Meghan Markle, która - jak się okazuje - uwielbia pracować w kuchni, mocno zżyła się z kobietami. Ich spotkania przerodziły się w piękną inicjatywę. Jej owocem jest charytatywna książka kucharska. Wszystkie pieniądze z jej sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc kobietom z The Hubb Community Kitchen.

Meghan Markle, aby uczcić ten sukces, zaprosiła do ogrodów Pałacu Kensington swoje nowe przyjaciółki. Oprócz nich pojawiła się także mama księżnej oraz jej mąż, którzy nie ukrywali, jak bardzo są z niej dumni! Zobaczcie kolejne slajdy!

 

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry poznali się na randce w ciemno?!

3/6
East News

 

Doria Ragland i książę Harry z podziwem patrzyli na Meghan. Oboje bardzo kochają księżną Sussex i marzą o tym, aby była szczęśliwa. Niestety, dotychczas Meghan Markle musiała zmierzyć się z poważnymi kłopotami. Jej ojciec oraz przyrodnie rodzeństwo robili bowiem wszystko, aby ją upokorzyć. Dlatego sukces jej nowego projektu jest dla niej miłą odskocznią i pomaga jej zapomnieć o przykrych chwilach. 

4/6
East News

 

Meghan Markle podczas spotkania tryskała energią! Oczywiście nie mogła sobie odmówić tej przyjemności i zagadywała do najmłodszych uczestników imprezy. Widać, że ma słabość do maluchów. Czy to oznacza, że sama niebawem zostanie mamą? :)

5/6
East News

 

To bardzo rzadki widok! Meghan Markle już dawno nie miała przy sobie mamy i męża jednocześnie!

6/6
East News

 

Ten uśmiech mówi wszystko: Meghan Markle w końcu była w swoim żywiole!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle