Meghan Markle gotuje
Instagram
Newsy

Meghan Markle w fartuszku! Pałac Kensington pokazał, jak księżna gotuje!

Meghan Markle w fartuszku! Pałac Kensington pokazał, jak księżna gotuje!

 

Meghan Markle, zanim została księżną Sussex, wiodła całkiem normalny żywot. Mieszkała w Kanadzie, gdzie grała między innymi w serialu "The Suits". Meghan Markle, choć była gwiazdą, sama jednak musiała dbać o swój dom. Okazuje się, że żona księcia Harry'ego całkiem nieźle sprawdzała się w roli gospodyni domowej. Gotowanie to jej prawdziwy żywioł, co udowodniła podczas ostatniej akcji charytatywnej, w którą żywo się zaangażowała.

 

Zobacz także: Meghan Markle ustanawia najgorętsze trendy w makijażu!

 

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Meghan Markle gotuje w Londynie

 

Pałac Kensington ujawnił niedawno, w jaki projekt zaangażowała się Meghan Markle. Choć początkowo księżna Sussex robiła to tylko prywatnie, jej spotkania z kobietami, które ucierpiały podczas pożaru Grenfell Tower w Londynie, przerodziły się w piękną inicjatywę. Od stycznia żona księcia Harry'ego spotykała się z paniami, które gotowały wspólnie posiłki i w ten sposób stworzyły Th Hubb Community Kitchen. Te spotkania miały terapeutyczną moc. Dzięki nim kobiety mogły nie tylko wymienić się przepisami, ale również wspólnie przerobić traumę, która ich dotknęła. Meghan Markle z nieskrywanym entuzjazmem towarzyszyła im w tych spotkaniach. W końcu kobiety doszły do wniosku, że dzięki wspólnemu gotowaniu można zrobić też coś pożytecznego. W ten sposób powstała charytatywna książka kucharska. Pieniądze z jej sprzedaży zasilą społeczność The Hubb Community Kitchen.

 

Wiedzieliście, że Meghan Markle tak świetnie radzi sobie w kuchni?

 

POLECAMY: Kiedy książę Harry zapomniał, że jest... księciem!

 

Meghan Markle świetnie radzi sobie w kuchni

Facebook

 

 

Chcielibyście spróbować dania przygotowanego przez Meghan?

East News

Książę Harry i Meghan Markle podczas ślubu
BBC
Newsy
Co zrobiła Meghan na widok swojej sukni ślubnej?! Dokument ujawnia, co działo się w tym ważnym dla panny młodej momencie!
Co zrobiła Meghan na widok swojej sukni ślubnej?! Dokument ujawnia, co działo się w tym ważnym dla panny młodej momencie!
East News
Newsy
To bardzo rzadki widok... Meghan Markle z mamą i mężem razem gotują!
To bardzo rzadki widok... Meghan Markle z mamą i mężem razem gotują!

Zobaczcie ZDJĘCIA

East News
Newsy
To najbardziej urocze WIDEO, jakie dziś zobaczycie! Książę Harry rozdaje buziaczki!
To najbardziej urocze WIDEO, jakie dziś zobaczycie! Książę Harry rozdaje buziaczki!

  Książę Harry stara się wspierać swoją żonę w każdej sytuacji. Nic dziwnego, że towarzyszył jej również podczas finału projektu, w który zaangażowała się całym sercem. Przypomnijmy, że Meghan Markle wraz z kobietami z The Hubb Community Kitchen spotykała się przez wiele miesięcy, aby wspólnie gotować. Panie tworzące tę wspólnotę ucierpiały w pożarze Grenfell Tower w Londynie. Wspólne gotowanie było dla nich terapią. Meghan Markle wpadła w końcu na genialny pomysł. Razem ze swoimi nowymi koleżankami wydała książę kucharską. Pieniądze z jej sprzedaży zasilą konto The Hubb Community Kitchen.  Zobacz także: Meghan Markle w fartuszku! Pałac Kensington pokazał, jak gotuje!   Aby uczcić ten wyjątkowy projekt, Meghan Markle zorganizowała oficjalne spotkanie w Pałacu Kensington. Księżna Sussex po raz kolejny przygotowała pyszne dania z kobietami z The Hubb Community Kitchen. Tym razem towarzyszyła jej również mama oraz mąż. Książę Harry w pewnym momencie skradł całe show. Mąż Meghan Markle, witając się z jedną z kobiet, chciał ucałować ją w policzek. Pani była trochę onieśmielona. Ale Harry wybrnął z tej sytuacji i wysłał jej kilka buziaków w powietrzu. Wszystko uchwyciły kamery.      To było naprawdę urocze! Zgadzacie się z nami?   POLECAMY: To bardzo rzadki widok! Meghan Markle z mamą i mężem... gotują!   Dla Meghan to było bardzo ważne spotkanie   Towarzyszył jej mąż i mama

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner