książę Harry, Meghan Markle
East News
1/6
książę Harry, Meghan Markle
East News

 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Datę ceremonii wyznaczono na 19 maja. Trwają gorączkowe przygotowania, bo czasu pozostało niewiele, biorąc pod uwagą rangę uroczystości, którą będzie obserwował cały świat. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że na przyjęciu weselnym pary zagra brytyjski gwiazdor Ed Sheeran, który ma wystąpić podczas powitania gości oraz pierwszego tańca świeżo upieczonych małżonków. Narzeczeni jednak nie zwalniają tempa na trzy miesiące przed ślubem. Wspólnie biorą udział w oficjalnych wizytach. Ostatnio pojawili się w Edynburgu, gdzie ich obecność nie umknęła uwadze fotoreporterów.

 

Zobacz też: Meghan Markle znów to zrobiła! Przyszła żona księcia Harry'ego kolejny raz złamała protokół!

 

Zakochani są bacznie obserwowani przez media. A żaden ich gest nie pozostaje niezauważonym! Tym bardziej, że przyszli małżonkowie nie szczędzą sobie czułości. Zobaczcie ich gesty, które świadczą o głębokim uczuciu, które połączyło aktorkę z brytyjskim księciem.

 

Polecamy: Są młodzi, piękni, bogaci i... przejdą do historii! Co naprawdę wiesz o rodzinie królewskiej? QUIZ

2/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Podczas kiedy księżna Kate i książę William zawsze zachowują wobec siebie dystans w miejscach publicznych, to książę Harry i jego przyszła żona nie unikają czułych gestów. Chętnie trzymają się za ręce,  obejmują czy wymieniają serdecznymi uśmiechami. Wynika to z dworskiej etykiety. Księżna Kate i książę William występując publicznie, zawsze reprezentują królową Elżbietę II. Okazywanie sobie uczuć w ich przypadku, byłoby wysoce nie na miejscu.

3/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Sytuacja ma się nieco inaczej w przypadku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Po pierwsze para nie jest jeszcze po ślubie, a po drugie zwykle pokazuje się publicznie bardziej w charakterze prywatnym. W takich sytuacjach członków rodziny królewskiej nie obowiązuje zakaz okazywania sobie czułości. ;)

4/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Niewykluczone, że sytuacja zmieni się, gdy Meghan Markle, po ślubie z księciem Harry'm, oficjalnie stanie się członkiem rodziny królewskiej. Wówczas możemy już nie być świadkami takich scen jak te, które miały miejsce w Edynburgu. A szkoda! ;)

5/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle i książę Harry tworzą bardzo udaną parę. Czułe gesty, które okazują sobie publicznie świadczą, że uczucie między nimi kwitnie.

6/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Czekamy na majowy ślub tej pięknej pary. :)

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle