ksiądz kulturysta ksiądz kulturysta ksiądz kulturysta ksiądz kulturysta ksiądz kulturysta
ksiądz kulturysta
Facebook
1/5
ksiądz kulturysta
Facebook

Księdza Artura Kapronia zna dziś cała Polska za sprawą jego nietypowej - jak na jego profesję - pasji, jaką jest kulturystyka. Ksiądz zajmuje się nią od 16. roku życia i odnosi spore sukcesy! Na swoim koncie ma udział w wielu zawodach! Ksiądz może pochwalić się niesamowicie wyrzeźbioną sylwetką, którą chętnie pokazuje na swoim profilu na Facebooku. Niestety, ostatnio ks. Kaproń najwyraźniej podpadł swoim przełożonym i postanowił przeprosić wiernych. O co chodzi? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Pierwsza wizyta na siłowni – jak się do niej przygotować?

2/5
ksiądz kulturysta
Facebook

Początkowo wydawało się, że pasja księdza nie stanowi problemów dla Kościoła. 

 

- Rozmawiałem na ten temat z księdzem biskupem Zbigniewem Kiernikowskim. Ksiądz biskup nie ma nic przeciwko, żebym dbał o tężyznę fizyczną, dbał o swoje zdrowie, ćwicząc na siłowni - powiedział ksiądz Kaproń jakiś czas temu w rozmowie z Radiem Wrocław. 

 

Zobacz: Najczęstsze błędy w wykonywaniu brzuszków i ich konsekwencje 

3/5
ksiądz kulturysta
Facebook

Ksiądz na co dzień jest proboszczem parafii pw. Maksymiliana Marii Kolbego w Osiecznicy. Teraz za swoje hobby musiał przeprosić wiernych! Co się stało?

4/5
ksiądz kulturysta
Facebook

Okazuje się, że przełożonym księdza nie spodobał się jego udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Mrozach. Za to ksiądz musiał przeprosić. 

 

Zrozumiałem swój błąd polegający na tym, że udziałem w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Mrozach oraz jego upublicznieniem w mediach wywołałem zgorszenie wiernych, za co ich przepraszam i proszę o wybaczenie" - napisał ksiądz kulturysta w specjalnym oświadczeniu.

 

5/5
ksiądz kulturysta
Facebook

Uważacie, że ksiądz faktycznie nie powinien brać udziału w zawodach i miał za co przepraszać?

 

Zobacz: Trening obwodowy – jak i gdzie go ćwiczyć? Proste ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała!

Więcej na temat Treningi