Agnieszka Woźniak-Starak
East News

Kim jest tajemniczy Krzysztof, któremu Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała za wsparcie po stracie męża?

Agnieszka Woźniak-Starak
East News

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęło zaledwie kilka tygodni. Dokładnie miesiąc temu, 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku z udziałem męża gwiazdy TVN. Producent filmowy wypadł z motorówki, a służby ratunkowe szukały go przez kilka kolejnych dni. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Śmierć Piotra wstrząsnęła jego bliskimi. Ogromny dramat przeżywa m.in. jego ukochana żona, Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda TVN w ostatnim wpisie na Instagramie przyznała, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. Wśród osób, które wymieniła Agnieszka był Krzysztof Terej. Kim jest mężczyzna o którym wspominała gwiazda TVN?

Kim jest Krzysztof Terej?

Kilka tygodni po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała w sieci zdjęcie magnolii i podziękowała wszystkim za wsparcie. Gwiazda TVN wymieniła m.in. Krzysztofa Tereja, który pomaga jej w ciężkim chwilach.

(...) Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję- napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Kim jest Krzysztof Terej? Krzysztof był przyjacielem i najbliższym współpracownikiem Piotra Woźniaka-Staraka. Terej współprodukował film "Bogowie" i był producentem "Sztuki Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". 

Pracuje w Watchout Studio od 2012 roku. Odpowiedzialny za finansowanie projektów filmowych i new business- czytamy na stronie watchoutstudio.pl.

To właśnie Krzysztof Terej wygłosił poruszającą przemowę podczas mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka.

Drogi przyjacielu, byłeś dla mnie bratem i mentorem. Jestem mu wdzięczny za każdą wspólną minutę, godzinę i dzień. Za uśmiech, smutki, sukcesy i mało porażek. Pokazał, jak nie wątpić i że nie ma rzeczy niemożliwych. Przeżyliśmy wspólnie nasze śluby, narodziny moich dzieci, zaskakujący sukces filmu „Bogowie". Najważniejsza w życiu Piotrka była mama. Była dla niego gwiazdą najjaśniejszą. To jej zawdzięczał wrażliwość. Piotrek zawsze podkreślał, że jest tym, czym stworzyła go mama. Dla niej zrobiłby wszystko. To ona była dla niego wzorem pracowitości i dążenia do celu. Tatę kochał i szanował. Miał z kim się spierać i dyskutować o najważniejszych i fundamentalnych tematach w życiu. Jak Piotrek obrał cel, to nie było siły. Tak było, gdy prosił Agę o rękę na balu TVN-u- wspominał podczas mszy żałobnej. 

Zobacz także: Wiemy, jak Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża! To będzie piękny gest...

Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała za wsparcie w trudnych chwilach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Po śmierci męża gwiazda TVN może liczyć na wsparcie m.in. Krzysztofa Tereja. 

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04