East News

Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie

East News

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, a jego przepowiednie wielokrotnie się sprawdzały, dlatego jego słowa cieszą się tak dużą popularnością. Obecnie Krzysztof Jackowski swoimi przemyśleniami dzieli się za pośrednictwem kanału na YouTubie, który sam prowadzi. Teraz słynny jasnowidz poruszył temat wyborów prezydenckich. Wie, kto zwycięży?

Zobacz także: Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że koronawirus to wstęp do czegoś gorszego: "To zacznie się nagle, w czerwcu albo lipcu!"

Krzysztof Jackowski zna losy kandydatów na prezydenta Polski?

Krzysztof Jackowski zdecydował się nawiązać w rozmowie z „Super Expressem” do obecnej sytuacji politycznej w kraju i poruszył temat wyborów prezydenckich. Jasnowidz przewidział spory, jakie miały miejsce przed wyborami 10 maja:

Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu -mówił wtedy Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń, jeśli chodzi o wybory prezydenckie i uważa, że wygra Andrzej Duda. Patrząc na sondaże nikt nie powinien być zaskoczony. A kto zajmie drugie miejsce?

I teraz jeśli KO jest wrogiem PiS-u to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy” - informuje "Super Express", cytując słowa Krzysztofa Jackowskiego.

Zmiana kandydata Koalicji Prezydenckiej to był błąd?

Okazuje się, że Krzysztof Jackowski ma wątpliwości czy zmiana kandydata Koalicji Obywatelskiej nie przesądziła wyników wyborów, dając przewagę Andrzejowi Dudzie. Jeśli nadal kandydowałaby Małgorzata Kidawa-Błońska - to Szymon Hołownia miał coraz większe szansę na wygraną, a teraz Rafał Trzaskowski odebrał mu głosy:

Zastanawiam się czy KO nie zrobiła prezentu panu Dudzie, wystawiając pana Trzaskowskiego. Dlaczego tak mówię? Pani Kidawa-Błońska miała bardzo mało poparcia, ale przez tą sytuację wzrosło poparcie na pana Hołownię - cytuje słowa jasnowidza "Super Express".

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzi?

Zobacz takżeNiepokojące słowa Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz przyznaje, że sam się boi! "To się zaczęło!"

East News

Andrzej Duda ponownie zostanie prezydentem Polski?

Prezydent Andrzej Duda
East News

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36