Krzysztof Ibisz pochwalił się swoim szczęściem. Gwiazdor Polsatu i jego żona Joanna ponad tydzień temu zostali rodzicami. Teraz dumny tata podczas relacji na InstaStories pokazał swoim fanom, jak opiekuje się malutkim synkiem. Okazuje się, że Krzysztof Ibisz postanowił skorzystać z pięknej pogody i zafundował Borysowi pierwsze werandowanie.

Reklama

Krzysztof Ibisz pokazał, jak opiekuje się synem

Joanna Ibisz urodziła dokładnie 18 września. Na świecie pojawił się wówczas syn byłej gwiazdy "Top Model" i prowadzącego "Taniec z Gwiazdami". Dumny tata pokazał już pierwsze zdjęcie syna i zdradził, że chłopiec otrzymał piękne imię Borys. Kilka dni po porodzie Krzysztof Ibisz opublikowal wzruszający wpis i przyznał, że ma za sobą nieprzespane noce...

Teraz z kolei Krzysztof Ibisz podczas relacji na InstaStories pokazał, jak zajmuje się Borysem!

U nas pierwsze werandowanie- napisał dumny tata.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz odbiera żonę i synka ze szpitala [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Instagram @krzysztof_ibisz_official

Jak widać, Krzysztof Ibisz skorzystał z pięknej pogody i przed wyjściem na pierwszy spacer z synem zdecydował się na tzw. werandowanie. Na zdjęciu opublikowanym w sieci możemy zobaczyć, jak mały Borys śpi w swoim wózku, który stoi przy otwartym balkonie. Spójrzcie tylko, jak ukochany pies Krzysztofa Ibisz pilnuje chłopca.

Zobacz także

Zobacz także: Kulisy "Tańca z Gwiazdami": Smutna Agnieszka Litwin, Ibisz z prezentami i odważna sesja Gąsiewskiej

Przypominamy, że ostatnio Krzysztof Ibisz w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradził, że uczestniczył w narodzinach syna.

Asia zdecydowała się na poród siłami natury, czyli bez żadnej farmakologii, bez znieczuleń w centrum porodów naturalnych i miałem to szczęście, że mogłem towarzyszyć żonie, podążać za nią zarówno w czasie całej ciąży, jak i w czasie porodu- Krzysztof Ibisz wyznał dla portalu.

Reklama

Zobacz także: Krzysztof Ibisz wspierał żonę podczas porodu. "Asia zdecydowała się na poród siłami natury"

Instagram @krzysztof_ibisz_official
Reklama
Reklama
Reklama