Joanna i Krzysztof Ibisz pięć dni temu zostali rodzicami małego Borysa. Chłopiec urodził się na kilka dni przed porodem, dlatego razem z mamą musiał zostać kilka dni w szpitalu. Teraz na szczęście cała rodzina jest już w domu i nie mogą się sobą nacieszyć! Krzysztof Ibisz opublikował urocze zdjęcie z partnerką oraz synem i zdecydował się na szczere wyznanie, w którym podsumował minione dni!

Reklama

Krzysztof Ibisz dziękuje fanom za wsparcie

W sobotę 24 września minął piąty dzień od narodzin synka Joanny Ibisz i Krzysztofa Ibisz. Chłopiec urodził się na kilka dni przed planowanym terminem porodu, czym zaskoczył rodziców. Z tego też względu maluszek wraz z mamą musiał zostać kilka dni w szpitalu pod czujnym okiem personelu medycznego. Zaledwie dzień po przyjściu pociechy na świat Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia syna, a także ogłosił fanom, jakie imię wybrali dla niego z partnerką.

Niedawno paparazzi zrobili rodzinie kilka zdjęć, gdy Krzysztof Ibisz odbierał Joannę Ibisz z synkiem ze szpitala. Teraz świeżo upieczeni rodzice pochwalili się wspólną fotką, a gwiazdor zdecydował się na szczere wyznanie, w którym podsumował ostatnie dni.

Kochani, już mija 5 dzień od urodzin Borysa???????? i szósta noc za nami. Najczarniejsze przewidywania bliższych i dalszych znajomych na razie nie sprawdziły się uff… Słyszeliśmy głównie: „teraz to już przechlapane”, „ale zacznie się cyrk”, „no to teraz będzie koszmar”, „masakra (w wersji „po urodzeniu”, „za dwa dni”, „za tydzień”, „za pół roku”). Prawdę mówiąc nie mieliśmy ochoty tego słuchać, mówiliśmy do słuchawki „to pa dziękujemy”. I mieliśmy rację. Świat się nie skończył????. Mały jest cudowny. My niewyspani???? ale szczęśliwi❤️. Prośba więc w imieniu przyszłych rodziców. Nie straszcie ich????????. Nie programujcie. Nie ma reguł i jednego doświadczenia. Wierzymy (może naiwnie????), że dobre nastawienie to już połowa sukcesu????☀️.
Pozdrawiamy???? - napisał Krzysztof Ibisz.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz wspierał żonę podczas porodu. "Asia zdecydowała się na poród siłami natury"

Pod najnowszym wpisem Krzysztofa Ibisza pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów.

Zobacz także

- Jesteście super rodziną ????

- Ohh piękna wiadomość. ❤️ Gratulacje ????

- Ale cudownie mądrze napisane. Życzę dużo zdrówka dla maluszka a dla was cudownych chwil razem

- No i super podejście ???? Powodzenia! ????

Małżonkowie zdecydowali się podziękować fanom osobiście, dlatego nagrali krótki filmik.

Instagram @krzysztof_ibisz_official

Joanna i Krzysztof Ibisz opublikowali w mediach społecznościowych krótką relację, w której podziękowali za gratulacje oraz wsparcie, które otrzymali od fanów w ciągu ostatnich dni.

- Minął tydzień od powitania naszego Borysa na świecie, więc wracamy na normalne tory. Kto pamięta o naszym wyzwaniu "nie piję kawy na czczo" dajcie znać. Chcemy też bardzo podziękować za wszystkie życzenia, jest ich bardzo wiele, więc ciężko nam jest odpisać każdemu, ale mamy zbiorowe podziękowania dla wszystkich, którzy wysłali nam gratulacje - powiedziała świeżo upieczona mama.

- To bardzo miłe, to też było dla nas wsparcie, że myślicie o nas ciepło, my o was też - dodał Krzysztof Ibisz.

Reklama

My również dołączamy do gratulacji!

Instagram @krzysztof_ibisz_official
Instagram @krzysztof_ibisz_official
Instagram @krzysztof_ibisz_official
Reklama
Reklama
Reklama