Kilka dni temu Krzysztof Ibisz został po raz trzeci tatą! Świeżo upieczona mama musiała spędzić z synkiem kilka dni w szpitalu, teraz jednak cała rodzina jest w komplecie. Gwiazdor nie tylko towarzyszył partnerce w trakcie porodu, ale także dbał o nią, gdy leżała na oddziale położniczym. Zobaczcie najnowsze zdjęcia paparazzi!

Reklama

Joanna Ibisz z synkiem wracają do domu w towarzystwie Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska 18 września zostali rodzicami, a chłopiec urodził się na kilka dni przed terminem. Z tego względu maluch musiał chwilę dłużej pozostać w szpitalu pod czujnym okiem lekarzy. Kilka dni po porodzie Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia syna, a także zdradził jego imię.

Fotoreporterzy zrobili Krzysztofowi Ibiszowi kilka zdjęć, gdy przygotowywał się do powrotu żony i synka do domu, a także, gdy dzielnie dzierżył w dłoniach nosidełko i staranie przypinał je pasami w samochodzie.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz wspierał żonę podczas porodu. "Asia zdecydowała się na poród siłami natury"

Krzysztof Ibisz nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy, że jego rodzina się powiększyła. Gwiazdor ma dwóch starszych synów z poprzednich małżeństw - Maksymiliana oraz Vincenta. Jesteście ciekawi, jak pozostałe pociechy zareagują na młodszego brata? Tymczasem zobaczcie zdjęcia paparazzi!

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama