Czwarty odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" był pełen zaskoczeń. Program niespodziewanie opuściła Agnieszka Litwin, która nie ukrywała, że to była wspaniała przygoda, a Jacek Jelonek po raz pierwszy od początku tej edycji usłyszał kilka słów krytyki na temat swoich umiejętności tanecznych. W jakich nastrojach studio opuścili pozostali uczestnicy?

Reklama

Kulisy "Tańca z Gwiazdami"! W takich nastrojach gwiazdy opuszczały studio

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" decyzją widzów program opuścili Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki. Zaskoczenia, takim wynikiem głosowania, nie ukrywał nawet sam Krzysztof Ibisz, który podczas odcinka na żywo nie krył swojego szczęścia, że właśnie został ojcem.

Po odcinku Agnieszka Litwin po odcinku otrzymała ogromne wsparcie od widzów, ale za kulisami widać, że nie była w nastoju do żartów. Aktorce cały czas towarzyszyła córka Tosia, która dzielnie wspierała swoją mamę. Zobaczcie, pozostałe gwiazdy na zdjęciach paparazzi!

EOS

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę. Pomyliła imię i nazwisko uczestnika!

Krzysztof Ibisz jako młody tata mógł liczyć nie tylko na gratulacje, ale również masę prezentów i imponujący bukiet kwiatów dla swojej żony, która w miniony weekend urodziła dziecko.

Zobacz także
EOS

Na widowni i za kulisami "Tańca z Gwiazdami" po raz kolejny pojawiła się Wiktoria Gąsiewska. Aktorka wykorzystała pobyt w studio i zrobiła krótką sesję zdjęciową. Było odważnie...

EOS

Zobaczcie wszystkie zdjęcia zza kulis "Tańca z Gwiazdami"!

EOS

EOS

EOS

EOS

EOS

EOS

EOS

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama