Agata Duda w beżowym komplecie

Agata Duda zniknęła z mediów. Dlaczego? Medioznawca ocenia: "Tam dzieje się coś niedobrego"

Agata Duda w beżowym komplecie

Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów? Żona prezydenta, Andrzeja Dudy w czasie kampanii była bardzo aktywna i mocno wspierała swojego męża. Teraz jednak rzadko udziela się publicznie i jest mniej aktywna. Medioznawca, Wiesław Godzic, w rozmowie z fakt.pl zauważył, że nie jest to normalne  i uważa, że musiało stać się coś niedobrego, co wpłynęło na taki stan rzeczy. Jego zdaniem zniknięcie pierwszej damy z mediów nie jest dobrym krokiem.

Tam musi się coś dziać, i to coś niedobrego. 

Wiesław Godzic podkreśla również, że Agata Duda wniosła do kampanii element populistyczny, ludzki. Głośno mówiła o tym, że nie boi się prezesa Kaczyńskiego, a jej mąż będzie dobrym prezydentem. Obecnie nie wypełnia zwyczajowych obowiązków żony prezydenta i nie angażuje się w działalność społeczną. 

Jakiś rodzaj fundacji, jakaś obecność w mediach. Nie w tabloidach, ale choćby wywiad w prasie kobiecej z wysokiej półki. Tego nie ma. Wyobrażam sobie, że Agata Duda mogłaby nie mówić tego, czego oczekuje partia - mówi fakt.pl Wiesław Godzic.

Na koniec medioznawca dodaje, że społeczeństwo oczekuje tego, aby Agata Duda trwała przy Andrzeju Dudzie i wspierała go w codziennych działaniach:

A wyborcy oczekują, że ona będzie, że będzie towarzyszyła prezydentowi. I ludzie czują się trochę zagubieni.

Być może cała sytuacja spowodowana jest kryzysem w związku prezydenckiej pary, o którym od dłuższego czasu rozpisują się media. Podobno w małżeństwie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy nie układa się najlepiej, ale oficjalnego stanowiska w tej sprawie nikt nie zabrał. Mamy jednak nadzieję, że pierwsza dama niebawem zacznie działać tak prężenie, jak w czasie kampanii. A Wy?

 

Zobacz: Agata Duda odchudza męża! Z jakich potraw musi zrezygnować Prezydent?

 

Agata Duda zniknęła z mediów

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Czy to przez kryzys w związku?

Agata Duda w turkusowej sukience i Andrzej Duda w garniturze
EastNews

 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04