Agata Duda w beżowym komplecie
Newsy

Agata Duda zniknęła z mediów. Dlaczego? Medioznawca ocenia: "Tam dzieje się coś niedobrego"

Agata Duda zniknęła z mediów. Dlaczego? Medioznawca ocenia: "Tam dzieje się coś niedobrego"

Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów? Żona prezydenta, Andrzeja Dudy w czasie kampanii była bardzo aktywna i mocno wspierała swojego męża. Teraz jednak rzadko udziela się publicznie i jest mniej aktywna. Medioznawca, Wiesław Godzic, w rozmowie z fakt.pl zauważył, że nie jest to normalne  i uważa, że musiało stać się coś niedobrego, co wpłynęło na taki stan rzeczy. Jego zdaniem zniknięcie pierwszej damy z mediów nie jest dobrym krokiem.

Tam musi się coś dziać, i to coś niedobrego. 

Wiesław Godzic podkreśla również, że Agata Duda wniosła do kampanii element populistyczny, ludzki. Głośno mówiła o tym, że nie boi się prezesa Kaczyńskiego, a jej mąż będzie dobrym prezydentem. Obecnie nie wypełnia zwyczajowych obowiązków żony prezydenta i nie angażuje się w działalność społeczną. 

Jakiś rodzaj fundacji, jakaś obecność w mediach. Nie w tabloidach, ale choćby wywiad w prasie kobiecej z wysokiej półki. Tego nie ma. Wyobrażam sobie, że Agata Duda mogłaby nie mówić tego, czego oczekuje partia - mówi fakt.pl Wiesław Godzic.

Na koniec medioznawca dodaje, że społeczeństwo oczekuje tego, aby Agata Duda trwała przy Andrzeju Dudzie i wspierała go w codziennych działaniach:

A wyborcy oczekują, że ona będzie, że będzie towarzyszyła prezydentowi. I ludzie czują się trochę zagubieni.

Być może cała sytuacja spowodowana jest kryzysem w związku prezydenckiej pary, o którym od dłuższego czasu rozpisują się media. Podobno w małżeństwie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy nie układa się najlepiej, ale oficjalnego stanowiska w tej sprawie nikt nie zabrał. Mamy jednak nadzieję, że pierwsza dama niebawem zacznie działać tak prężenie, jak w czasie kampanii. A Wy?

 

Zobacz: Agata Duda odchudza męża! Z jakich potraw musi zrezygnować Prezydent?

 

Agata Duda zniknęła z mediów

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Czy to przez kryzys w związku?

Agata Duda w turkusowej sukience i Andrzej Duda w garniturze
EastNews

 

Agata Duda
East News
Newsy
Agata Duda jak zawsze elegancka! Ale i tak największe wrażenie zrobiły na nas jej nogi... SONDA
Agata Duda jak zawsze elegancka! Ale i tak największe wrażenie zrobiły na nas jej nogi... SONDA
Ewelina Lisowska na inauguracji IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych
East News
Newsy
Para prezydencka i Ewelina Lisowska na jednej imprezie. Co robili w Zakopanem? ZDJĘCIA
Para prezydencka i Ewelina Lisowska na jednej imprezie. Co robili w Zakopanem? ZDJĘCIA
Agata Duda unika konktaktów z mediami?
East News
Newsy
Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów? "Widać, że ją ugaszono!", "Dystansuje się od męża"
Nie udziela wywiadów, nie angażuje się w akcje społeczne.

Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów? Pierwsza Dama nie popiera decyzji politycznych podejmowanych przez swojego męża? Takie komentarze coraz częściej pojawiają się w mediach, które zastanawiają się, dlaczego żona Andrzeja Dudy usunęła się w jego cień. Agata Duda w trakcie kampanii prezydenckiej chętnie pokazywała się publicznie i namawiała do głosowania na swojego męża. Do historii przeszła nawet wypowiedź żony prezydenta, która żartowała, że nie boi się Jarosława Kaczyńskiego. Nie wiem dlaczego, nasi przeciwnicy są tacy strachliwi. Z całym szacunkiem, panie prezesie, ja się pana nie boję - mówiła wówczas Agata Duda. Medioznawcy są zaskoczeni tym, że żona prezydenta nagle zniknęła z mediów. Od kilku dni pojawiają się doniesienia, że takie zachowanie pierwszej damy nie jest normalne. "Tam musi się coś dziać, i to coś niedobrego" komentował ostatnio Wiesław Godzic. Również politolodzy starają się zrozumieć zachowanie Agaty Dudy. Sam spodziewałem się, że będzie bardzo wyrazista i pełna energii, bo to zupełnie inny typ osobowości niż żona prezydenta Komorowskiego, która była raczej żoną gajowego. Nic takiego się nie stało, choć na początku widać było drogę ku normalności. Coś się zaczynało dziać, jednak po pewnym czasie zostało to zatrzymane. Zniknęło zupełnie. Widać, że ją ugaszono. Pytanie, z jakiego powodu. I czy sama tego nie chciała  - w rozmowie z natemat.pl zastanawia się prof. Bohdan Szklarski. Może to był jej wybór? Może ona odmawia większego zaangażowania? Jest mądrą kobietą i może powiedziała wprost: w to mnie nie wplątujcie? Chcę mieć gdzie wrócić, jak się to skończy? Nieco śmielszą tezę przedstawił drugi rozmówca portalu natemat.pl. Twierdzi on, że Agata Duda nie jest zachwycona decyzjami podejmowanymi przez swojego męża i dlatego dystansuje się do jego poczynań. To jest...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner