Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Borys Szyc żegna Piotra Woźniaka Staraka
Newsy

Borys Szyc pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka wzruszającym wpisem! "Nie mam słów Piotrula"

Borys Szyc pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka wzruszającym wpisem! "Nie mam słów Piotrula"

Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. 39-letni producent filmowy zginął na jeziorze Kisajno na Mazurach, gdzie w nocy 18 sierpnia doszło do wypadku na motorówce. Podczas manewru skrętu mąż Agnieszki Woźniak-Starak i jego towarzyszka 27-letnia kobieta wypadli z łodzi. Ona dopłynęła do brzegu, Piotr zaś zaginął. Po kilku dniach akcji poszukiwawczej wiceszef MSWiA poinformował o odnalezieniu ciała Woźniaka-Staraka. W sieci żegnają go bliscy i przyjaciele. Wśród nich m.in. Borys Szyc. 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Borys Szyc żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Borys Szyc miał okazję wiele razy pracować z Piotrem. Wystąpił w jego filmach "Big Love" czy też w "Sztuce kochania. Historii Michaliny Wisłockiej". Prywatnie przyjaźnili się ze sobą. Na Instagramie Szyc zamieścił bardzo wzruszający post, w którym pożegnał producenta:

Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju - napisał aktor.

Producenta pożegnał również Leszek Stanek:

Piotrek był zajebistym człowiekiem i wiedzą o tym wszyscy którzy go znali, którzy mieli szczęście spotkać go na swojej drodze życia. Nigdy nie jesteśmy gotowi na pożegnania... Łącze się w bólu z Agnieszką z całą rodziną i ze wszystkimi których sercu Piotr był bliski. Obyśmy się jeszcze spotkali Piotrek - napisał na Instagramie.

Małgorzata Domagalik również dodała wzruszający post na Instagramie:

Spotykaliśmy się przy okazji pewnego filmowego projektu, długo rozmawialismy o wielkiej pasji, jakim było dla niego kino ... Takim Go zapamiętam. W technikolorze... -czytamy w jej wpisie.

Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju. @pwsas

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Borys Szyc był blisko z małżeństwem Woźniaków-Staraków

Borys Szyc żegna Piotra Woźniaka Staraka

 

 

 

Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
TV-Show
Czy Agnieszka Woźniak Starak poprowadzi kolejną edycję "Big Brothera"?!
Czy Agnieszka Woźniak Starak poprowadzi kolejną edycję "Big Brothera"?!

"Big Brother" okazał się wielki sukcesem TVN 7! Już wiadomo, że powstanie kolejna edycja show, a także znamy pierwszą uczestniczkę. A czy program poprowadzi znów Agnieszka Woźniak Starak ? Tego jeszcze nie wiadomo, choć w rozmowie z Party.pl gwiazda zdradziła, że bardzo chciałaby być gospodynią tego kontrowersyjnego programu! Co ciekawe, te kontrowersje w ogóle jej nie przeszkadzają! Zobaczcie naszą rozmowę z gwiazdą! Zobacz także:   Magda Wójcik przyjaźni się z znaną blogerką i... wokalistą! Czy to dlatego wygrała?  

Leszek Stanek o śmierci Piotra Woźniaka Staraka
Newsy
Leszek Stanek żegna Piotra Woźniaka Staraka: "Łączę się w bólu z Agnieszką"
Leszek Stanek żegna Piotra Woźniaka Staraka: "Łączę się w bólu z Agnieszką"

Leszek Stanek na Instagramie pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na Mazurach. Producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak Starak miał 39 lat. Stanek ma dobry kontakt z Agnieszką - wziął bowiem udział w "Azji Express", którą ona prowadziła. Łączy ich również wielka miłość do psów. Co Leszek napisał o Piotrze? Leszek Stanek żegna Piotra Woźniaka-Staraka Stanek miał okazję poznać producenta. Jak pisze, był świetnym gościem. Nie wie, jak ma go pożegnać, ponieważ nikt tak naprawdę nie był gotowy na ten najgorszy scenariusz poszukiwań: Piotrek był zajebistym człowiekiem i wiedzą o tym wszyscy którzy go znali, którzy mieli szczęście spotkać go na swojej drodze życia. Nigdy nie jesteśmy gotowi na pożegnania... Łącze się w bólu z Agnieszką z całą rodziną i ze wszystkimi których sercu Piotr był bliski. Obyśmy się jeszcze spotkali Piotrek - napisał Leszek na Instagramie.  Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno.  18 sierpnia, w niedzielę w nocy doszło do wypadku. Producent i jego towarzyszka, 27-letnia kobieta z Łodzi, podczas manewru skrętu wypadli z łodzi. Kobieta dopłynęła do brzegu, Piotr zaginął. Po czterech dniach akcji poszukiwawczej odnaleziono jego ciało. Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione - napisał Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA.            Wyświetl ten post na Instagramie.                   Piotrek był zajebistym człowiekiem i wiedzą o tym wszyscy którzy go znali, którzy mieli szczęście spotkać go na...

Sebastian Kulczyk żegna Piotra
Newsy
Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post
Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy zginął na jeziorze Kisajno w wieku 39 lat. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak przyjaźnił się z wieloma gwiazdami show-biznesu, ale równie bliski był mu Sebastian Kulczyk, polski przedsiębiorca, syn Grażyny i Jana Kulczyków, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Na Instagramie Sebastiana pojawiło się wymowne zdjęcie i wzruszające opis. Sebastian Kulczyk żegna Piotra Woźniaka-Staraka O tym, że Sebastian jest bardzo blisko Piotra świadczy m.in. fakt, że był on obecny na tajnym ślubie Woźniaka-Staraka z Agnieszką w Wenecji. Zdjęcia pokazała sama prezenterka TVN!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   ❤️🍾🚀🎉💍👰👻🤘 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Wrz 25, 2016 o 9:40 PDT   Sebastian Kulczyk nie często udziela się w mediach, a na Instagramie pokazuje głównie zdjęcia z wakacji. Postanowił jednak pożegnać swojego przyjaciela. Piotra nazwał "braciszkiem": Będzie mi Cię brakować braciszku... R.I.P.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Będzie mi Cię brakować braciszku... R.I.P. @pwsas Post udostępniony przez Sebastian K (@sebakul) Sie 23, 2019 o 3:56 PDT   Piotra pożegnali również m.in. Borys Szyc, Agnieszka Włodarczyk, Leszek Stanek, Paulina Krupińska, Magda Steczkowska, Edward Miszczak, Kinga Rusin, Joanna...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner