East News

Miarka się przebrała? Królowa Elżbieta chce, żeby Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu?

East News

Meghan Markle nawet będąc w ciąży nie może liczyć na zrozumienie ze strony swojej rodziny. Jej ojciec oraz przyrodnie rodzeństwo wciąż ją atakują. Samantha Markle zapowiedziała, że niebawem wyda książkę, w której opisze ze szczegółami życie swojej znanej siostry. Z kolei ojciec księżnej Sussex wciąż układa się z mediami i również szeroko komentuje każdy jej ruch. Ostatnio sporo zamieszania wywołała publikacja listu, jaki Meghan wysłała do Thomasa Markle. Niestety, nie spodobało się to królowej Elżbiecie...

Królowa Elżbieta wyrzuci z pałacu Meghan Markle?

Przyjaciółki Meghan Markle zdradziły w mediach, że tuż po ślubie księżna wysłała do swojego ojca list. Żona Harry'ego poprosiła w nim, aby Thomas Markle przestał upokarzać ją w mediach. 

Tatusiu, piszę do ciebie z ciężkim sercem, nie rozumiejąc dlaczego zdecydowałeś się iść tą drogą i udawać, że nie widzisz bólu, który powodujesz. Twoje zachowanie złamało moje serce na milion kawałków - nie tylko dlatego, że wywołałeś taki niepotrzebny ból, ale dlatego, że nie chcesz powiedzieć prawdy i zachowujesz się jak zwykła marionetka. Nigdy tego nie zrozumiem - napisała Meghan Markle.

Królowa Elżbieta jest ponoć zniesmaczona faktem, że szczegóły z życia Meghan Markle po raz kolejny wyciekły do mediów. Podobno tym razem księżna Sussex nie może liczyć na taryfę ulgową... Jak podaje "In Touch", królowa Elżbieta uznała, że Meghan Markle i książę Harry muszą zniknąć z pałacu. 

Nie wysuwała oskarżeń, ale na swój sposób, dyplomatycznie, zasugerowała, że powinni wynieść się z pałacu - donoszą informatorzy. 

Myślicie, że królowa faktycznie wypędzi z pałacu swojego wnuka i jego ciężarną żonę?

Królowa Elżbieta ma dość Meghan Markle?

East News

Czy Meghan Markle będzie musiała wyprowadzić się z pałacu?

East News

Zobacz także: Grafolodzy zbadali pismo Meghan Markle. Wnioski nie są jednoznaczne...

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51