Królowa Elżbieta II
Rex Features/East News
Newsy

Królowa Elżbieta II spędziła noc w szpitalu! Jak się czuje monarchini?

Niepokojące wieści z Wysp. Królowa Elżbieta II spędziła noc w szpitalu po wcześniejszym odwołaniu podróży do Irlandii Północnej.

Lekarze zalecili 95-letniej monarchini odpoczynek i doradzili jej opuszczenie wyjazdów. Jak informuje Pałac Buckingham, królowa Elżbieta II została już zwolniona ze szpitala i wróciła w czwartek do domu - zamku Windsor. 

Od jakiegoś czasu media spekulują na temat stanu zdrowia 95-letnia monarchini. Niedawno pojawiła się oficjalnie wspierając się na lasce na nabożeństwie dziękczynnym z okazji setnej rocznicy powstania Royal British Legion. Teraz Pałac oficjalnie potwierdził, że królowa trafiła do szpitala. W jakim jest stanie? 

Zobacz także: Co się dzieje ze zdrowiem królowej Elżbiety?! Brytyjczycy zaniepokojeni! Ma problemy z poruszaniem się?

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Królowa Elżbieta II w szpitalu

Królowa miała odwiedzić Irlandię Północną z okazji 100. rocznicy podziału wyspy. Jak informuje "Daily Mail", wizytę odwołano nagle, a królowa kilka godzin póżniej trafiła do szpitala. Wszystko to wyglądało więc dość niepokojąco i wywołało spekulacje na temat stanu zdrowia monarchini.

Według tabloidu, królewscy lekarze nakazali Elżbiecie II wypoczynek, skierowali też do prywatnego szpitala króla Edwarda VII na badania. To dlatego spędziła tam noc. Pałac Buckingham potwierdził, że już w środę rano królowa wróciła do zamku. Jak piszą brytyjskie media jest w „dobrym nastroju” i wróciła już do swoich zwykłych aktywności.

królowa Elżbieta II chodzi o lasce
ARTHUR EDWARDS/AFP/East News

Według tabloidu, pobyt w szpitalu nie miał najprawdopodobniej związku z koronawirusem. Jak dotąd Pałac nie komentuje, czy królowa dostała trzecią dawkę szczepionki, jednak z uwagi na wiek jest to możliwe. 

Jak zauważa "Daily Mail" Elżbieta II nie zostawała na noc w szpitalu od marca 2013 r., kiedy to była leczona z powodu choroby żołądka.

Ostatnie miesiące to dla 95-letniej królowej Elżbiety II ciężki okres. Najdłużej panująca brytyjska monarchini pożegnała męża, księcia Filipa. Z pewnością musiała też przeżyć wyprowadzkę Harry'ego i Meghan za ocean. Od powrotu z Balmoral na początku października królowa ma bardzo napięty kalendarz. Jak wyliczono, przebyła w tym miesiącu prawie tysiąc mil (1600 km). Zaledwie kilka dni temu królowa Elżbieta II wydała w zamku Windsor przyjęcie dla międzynarodowych liderów biznesu z okazji Global Investment Summit. 

Wypadki chodzą po ludziach, dlatego warto zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę. Wykorzystaj kod promocyjny Link4 i zobacz, o ile więcej możesz zyskać!

Królowa Elżbieta II i Bill Gates
East News /ARTHUR EDWARDS/AFP

Zobacz także: Królowa Elżbieta II zawarła pakt z księciem Filipem przed jego śmiercią. Co mu obiecała?

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!
W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie. Zobacz także:  Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?! Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II  Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem.  W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie: Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem.  Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu. Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia.  Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac...

East News
Newsy
Książę William zastąpi Królową Elżbietę II w jej obowiązkach! To przełomowa decyzja
Książe William wyręczy swoją babcię w obowiązkach królewskich. Dlaczego?

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał! Książę William zastąpi swoją babcię w pełnieniu obowiązków! Przed młodym księciem jest zatem naprawdę wielkie wyzwanie.  Dlaczego zapadła taka decyzja? Czy to zmiana na dłużej? Sprawdźcie! Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, co nas czeka? Jest optymistyczna wizja: "to niedługo się skończy"! Książę William zastąpi Królową Elżbietę II Od pewnego czasu coraz więcej Brytyjczyków martwiło się o królową Elżbietę II . Wszystko za sprawą epidemii koronawirusa , która dotarła też do Wielkiej Brytanii. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli się obawiać, że monarchini może zarazić się groźnym wirusem, co w jej wieku mogło być bardzo ryzykowne. Królowa ma już bowiem 93 lata. Jak wiadomo, Elżbieta II ma do wypełnienia szereg królewskich obowiązków. Często spotyka się też z delegatami z różnych zakątków świata, więc w obecnej sytuacji takie wizyty mogłyby być bardzo niebezpieczne dla 93-letniej monarchini. W związku z tym zapadła przełomowa decyzja. Jak podają brytyjskie media, obowiązki królowej Elżbiety przejmie jej wnuk, książę William! To właśnie William wyręczy swoją babcie w najbliższym czasie. Podobno królowa wyjechała już z Londynu i przebywa na zamku w Windsor. Co prawda początkowo przedstawiciele Pałacu Buckingham zaprzeczali medialnym doniesieniom o ewakuacji królowej, jednak teraz te głosy już się nie pojawiają.  Dlaczego to książę William, a nie jego ojciec - książę Karol przejął obowiązki królowej? Jak wiadomo w przypadku zakażenia koronawirusem on także znajduje się w grupie ryzyka, bowiem ma już 71 lat. Nic więc dziwnego, że pałac nie chce ryzykować także jego zdrowia. My zaś jesteśmy przekonani,...

Królowa Elżbieta i książę Filip
East News
Newsy
Sekret królowej Elżbiety II i księcia Filipa wyszedł na jaw! Dotyczy całej rodziny królewskiej?
Książę Filip nie żyje. Przed śmiercią sekret księcia i królowej Elżbiety wyszedł na jaw!

Książę Filip nie żyje. Monarcha zmarł w wieku 99 lat, dziś rano w zamku Windsor, o czym poinformowała sama królowa Elżbieta w oświadczeniu.  Z głębokim smutkiem Jej Królewska Mość ogłasza śmierć ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, księcia Edynburga. Jego Królewska Wysokość zmarł spokojnie dziś rano w zamku Windsor - informuje Pałac Buckingham.  W związku ze śmiercią księcia p rzypominamy archiwalny tekst z 2019 roku o sekretach w brytyjskiej rodzinie królewskiej.   Życie w rodzinie królewskiej sprawia, że trudno o prywatność. Każde wyjście jest szeroko komentowane w mediach nie tylko brytyjskich, ale i światowych. Co prawda Meghan próbuje z tym walczyć, w końcu nie pokazała syna zaraz po porodzie, a jego chrzest zorganizowała jako kameralną, prywatną uroczystość dla rodziny, ale nie do końca jest możliwe. Ludzie chcą wiedzieć wszystko na temat rodziny królewskie, łącznie z tym jak sypiają! Okazuje się, że został ujawniony jeden z sekretów królewskich. W końcu wyszło na jaw, że Elżbieta II i książę Filip nie dzielą wspólnie małżeńskiego łoża, co więcej każde z nich ma swoją sypialnie! To dotyczy nie tylko monarchini, ale wszystkich członków rodziny królewskiej i jest to związane z tradycją. Królowa Elżbieta II i książę Filip mają oddzielne sypialnie! Małżeństwo Elżbiety II i księcia Filipa jest dosyć kontrowersyjne. Królowa nie jest zwolenniczką rozwodów i sama prawdopodobnie nie zdecydowałaby się na taki krok, mimo że o zdradach jej męża było głośno. Brytyjskie media już od lat rozpisują się, że ich małżeństwo z 72 letnim stażem to fikcja. Okazuje się, że królewska para nie tylko nie dzieli wspólnego loża, ale też ma oddzielne...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner