królowa Elżbieta II z koroną na głowie królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle razem na rodzinnej imprezie Meghan Markle, George Clooney
Meghan Markle roześmiana w towarzystwie księcia Karola
East News

Księżna Meghan i książę Harry w najbliższym czasie mogą spodziewać się wielu gości w swoim domu Frogmore Cottage. Wizytę w najbliższych dniach zapowiedzieli już Kate i William, a pierwszym gościem ma być dzisiaj królowa Elżbieta II, która nie może się już doczekać aż pozna kolejnego prawnuka. Te odwiedziny są z pewnością ważne też dla Meghan. 

O baby Sussex z przyjemnością opowiada też szczęśliwy dziadek. Książę Karol razem z Camillą są teraz  w trakcie oficjalnej wizyty w Niemczech! Książęce dziecko mogło liczyć też na huczne powitanie przez orkiestrę ze Szkocji. Zobaczcie, kto jeszcze w uroczysty sposób powitał dziecko Meghan...

Zobacz takżeMeghan Markle i książę Harry złożyli królowej Elżbiecie II nietypowe życzenia urodzinowe. W ten sposób poinformowali o narodzinach dziecka?!

1/4
królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News

Dziecko Meghan i Harry'ego jest ósmym prawnukiem Elżbiety II i bez wątpienia królowa jest bardzo podekscytowana spotkaniem z „baby Sussex”. Odwiedziny zostały zaplanowane na dzisiaj i zaraz po dorocznym pokazie koni, który jest jednym z ulubionych wydarzeń jeździeckich królowej ma się udać z wizytą do prawnuka. Podczas uroczystego lunchu niedługo po porodzie Meghan jeden z gości pogratulował królowej kolejnego prawnuczka, Elżbieta odpowiedziała z uśmiechem:

Wiem, mam już ośmioro prawnuków.

2/4
królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle razem na rodzinnej imprezie
East News

Książę Karol, który wraz ze swoją żoną Camillą, przebywa aktualnie w Niemczech, kiedy przyjechał do Berlina pozwolił sobie na żartobliwą odpowiedź na gratulacje z okazji narodzin wnuka i powiedział:

Zbieram dość dużą liczbę wnuków – wyznał ze śmiechem.

Książę Karol w dalszej części przyznał, że razem z żoną są „zachwyceni”, że mają kolejnego wnuka i na pytanie czy już go widzieli powiedział:

Jeszcze nie – przyznał, że zrobią to jak tylko wrócą z podróży.

3/4
Meghan Markle, George Clooney
EastNews

Gratulacje z okazji narodzin syna Meghan i Harry'ego złożył też George Clooney, który jest bliskim znajomym pary. Gwiazdor Hollywood wyznał, że bardzo się cieszy, szczególnie dlatego, że chłopiec przyszedł na świat w jego 58. urodziny! Clooney i jego żona są bardzo związani z królewską parą. Amal była jednym z niewielu gości na baby shower Meghan, a George stale bronił księżnej przed hejtem w sieci.