Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Królewski reporter Richard Palmer opublikował serię tweetów, w których zdradził, jak Pałac zareagował na oświadczenie Harry'ego. Podobno wszyscy po tym wyznaniu odwrócili się od królewskiej pary Sussex. Przypomnijmy, że Harry i Meghan pozwali brytyjskie tabloidy, które opublikowały prywatny list Amerykanki i które - według nich- naruszają jej prywatność! Książęca para sprawiedliwości chce domagać się w sądzie! Czy Meghan i Harry mogą chociaż liczyć na Williama i Kate? Przeczytajcie!

1/3
Meghan i Harry
EastNews

Rodzina królewska ma dość Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Książę Harry i Meghan Markle mają dość krzywdzących artykułów, które dotykają ich osoby. Ich zdaniem brytyjska prasa uwzięła się na Amerykankę i tak jak ponad 20 lat temu paparazzi nie odpuszczali księżnej Dianie, tak teraz głośno komentują każdy krok Meghan Markle. Książęca para Sussex pozwala tabloidy i wydała specjalne oświadczenie na ten temat. Niestety, mocne słowa nie spodobały się w Pałacu, co skomentował komentator brytyjskiej rodziny. 

Nikt w królewskiej rodzinie nie wspiera Harry'ego i Meghan w tym momencie. Nawet ich pracownicy czują się zażenowani ich zachowaniem - powiedział Richard Palmer. 

Zobacz także: "Straciłem matkę, teraz patrzę jak moja żona stała się ofiarą". Książę Harry boi się o Meghan Markle!

2/3
Harry William i Karol
EastNews

Wspomniany komentator dodał, że nawet Karol i William złapali dystans do pary po tym oświadczeniu. Tym bardziej po tym, jak książę Harry nie skonsultował wypowiedzi z nimi, co było jego obowiązkiem! Jak informował "The Times", Harry pokazał komunikat jedynie kilku osobom, które pomagają mu w relacjach z mediami. Zabroniono mu publikacji, gdy książę był w Afryce! Harry nie posłuchał nikogo... 

3/3
Meghan Markle, książę Harry w Afryce
East News

Zdaniem Palmera oświadczenie Harry'ego było bardzo "podburzające". On i Meghan stąpają po bardzo cienkim lodzie, co może źle się dla nich skończyć! Czy królowa wyrzuci ich z Pałacu?

 

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry