Bednarek, Sadowska, Woźniak-Starak, Kożuchowska Piotr Kraśko, Kinga Rusin Agnieszka Woźniak-Starak Anita Lipnicka Maria Sadowska
Bednarek, Sadowska, Woźniak-Starak, Kożuchowska
East News
1/13
Bednarek, Sadowska, Woźniak-Starak, Kożuchowska
East News

Weekend w telewizji śniadaniowej był intensywny pod względem wizyt gwiazd. Małgorzata Kożuchowska, Anita Lipnicka, Kamil Bednarek, Maria Sadowska (aż w dwóch stylizacjach), Agnieszka Woźnika-Starak Piotr Kraśko czy Kinga Rusin i inni - było na co popatrzeć pod studiami telewizyjnymi.

 

Małgorzata Kożuchowska w czarnej sukience była po wizycie w TVN na spotkaniu z parą prezydencką i Narodowym Wielkim czytaniu. Agnieszka Woźniak-Starak po tym jak opowiedziała dlaczego zmieniała nazwisko po ślubie, zdjęła tylko kurtkę i potem wybrała się na marsz Adopciaków. Anita Lipnicka prawie nigdzie nie bywa, a udało się ją namówić na wizytę w Pytaniu na śniadaniu. W jasnej sukience i rockowych butach wokalistka wyglądała jeszcze młodziej niż za czasów Varius manx. Wokalistka opowiedziała o tym, z wraca na scenę muzyczną. A zobaczyć Kamila Bednarka w telewizji to prawdziwa rzadkość.

 

Zobacz galerię gwiazd, które gościły w weekend w telewizji i oddaj głos kto wyglądał najlepiej. Prawda, że w ich lookach niby letnio, a już powiała się jesienią?

 

Zobacz także: Natalia Kukulska kwitnie w ciąży. Widać już okrągły brzuszek? Nowe ZDJĘCIA

2/13
Piotr Kraśko, Kinga Rusin
3/13
Agnieszka Woźniak-Starak
East News
4/13
Anita Lipnicka
5/13
Maria Sadowska
6/13
Małgorzata Kożuchowska
East News
7/13
Wojciech Zieliński
8/13
Kamila Bednarek
East News
9/13
Piotr Stramowski
10/13
Maria Sadowska
11/13
Radosław Majdan
12/13
Ciężarna Natalia Kukulska pod studiem TVP
13/13
Kinga Rusin w "Dzień Dobry TVN"
ONS