Kourtney Kardashian i Travis Barker po raz kolejny powiedzieli sobie "tak", ale tym razem na poważnie. Zagraniczne media donoszą, że byli widziani pod jednym z urzędów w Santa Barbara w Kalifornii, skąd odjechali limuzyną z napisem "just married" - czyli nowożeńcy. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Kourtney Kardashian i Travis Barker są już po ślubie!

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaczęli spotykać się jeszcze w 2021 roku, jednak nikt nie zakładał, że ich związek przetrwa próbę czasu. Para nie raz udowodniła, że z każdym kolejnym wspólnie spędzonym miesiącem ich miłość jest coraz mocniejsza. W październiku 2021 roku producent muzyczny oświadczył się partnerce na plaży, a zdjęcia oraz relacje z tego wyjątkowego dnia pojawiły się w ich mediach społecznościowych. Kourtney od Travisa dostała pierścionek zaręczynowy za milion dolarów.

W kwietniu pojawiła się informacja o sekretnym ślubie Kourtney Kardashian i Travis Barker, który odbył się w Las Vegas kilka godzin po rozdaniu nagród Grammy. Szybko okazało się jednak, że cała ceremonia była żartem popularnej pary i nie miała mocy prawnej! Tym razem jednak było inaczej.

Zobacz także: Pola Wiśniewska ma już wybrana suknię ślubną na wrzesień! Michał zachwycony: "Na bogato! Tak jak lubię!"

Jak donoszą amerykańskie media Kourtney Kardashian i Travis Barker byli przygotowani do uroczystości, a modelka na tę okazję wybrała krótką białą suknię, która budzi skrajne emocje. Z informacji, które podał portal TMZ, wynika, że małżonkowie przyrzekali sobie miłość w minioną niedzielę w Santa Barbra, a w uroczystości uczestniczyło kilka najbliższych im osób. Co ciekawe, na ich ślubie zabrakło... słynnych sióstr - m.in. Kim czy Kylie Jenner. Zagraniczne media podkreśliły, że teraz ich małżeństwo jest sfinalizowane prawnie.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta już po ślubie! W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia

Świadkowie, którzy byli na miejscu, przyznali, że widzieli zakochanych, gdy pojawili się pod urzędem w towarzystwie między innymi babci Kourtney oraz ojca Travisa. Po ceremonii trwającej zaledwie kilkanaście minut małżonkowie wsiedli do czarnego kabrioletu z napisem "just married" (nowożeńcy - przyp. red) i odjechali świętować kolejny ślub.

TZM zapewniło, że to jeszcze nie koniec gorączki ślubnej, a Kourtney Kardashian i Travis Barker zaskoczą nas jeszcze nie raz. Słynna siostra Kim wyznała w wywiadach, że marzy o hucznym weselu na, którym pojawi się mnóstwo gości. Myślicie, że planują kolejne wesele?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama