Zagraniczne media donoszą, że Korutney Kardashian i Travis Barker wzięli sekretny ślub. Para po hucznych zaręczynach, zdecydowała się na skromną ceremonię w jednej ze ślubnych kaplic w światowej stolicy rozrywki - czyli Las Vegas. Narzeczeni, korzystając z pięknych stylizacji na wręczenie Grammy, zdecydowali się udać prosto na swój ślub.

Reklama

Korutney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub w Las Vegas

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaczęli randkować ze sobą na początku 2021 roku. Początkowo wszyscy zakładali, że para szybko się sobą znudzi, a ich romans odejdzie w zapomnienie. Z każdym kolejnym miesiącem ich fani zaczęli przekonywać się, że to prawdziwa miłość. Mało, kto spodziewał się jednak, że amerykańskie gwiazdy tak szybko zdecydują się na sekretny ślub!

W październiku ubiegłego roku producent muzyczny postanowił oświadczyć się ukochanej w bajkowej scenerii na plaży w kalifornijskim Montecito. Fani byli przekonani, że para zdecyduje się na huczny ślub i wesele i z zaciekawieniem śledzili ich media społecznościowe, z nadzieją, że niedługo pojawią się jakieś szczegóły.

Zobacz także: "Hotel Paradise" Chris wziął ślub? Suknia ślubna jego wybranki zachwyciła fanów

East News/Matt Baron/Shutterstock

Według informacji TMZ, wygląda na to, że Kourtney Kardashian i Travis Barker woleli wziąć ślub w tajemnicy przed mediami. Ceremonia ślubna miała odbyć się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Las Vegas. Według medialnych doniesień Kourtney Kardashian i Travis Barker wkroczyli do jednej ze ślubnych kaplic koło 1:30, czyli zaledwie kilka godzin po występie muzyka na tegorocznej gali rozdania nagród Grammy. Ślubu miał udzielić im sobowtór Elvisa Presleya. Zagraniczne media podkreślają jednak, że to małżeństwo nie jest sfinalizowane prawnie.

Zobacz także

Mieli ceremonię, ale na papierze nie jest to jeszcze zalegalizowane - informuje redakcja PageSix

W tym ważnym dla pary dniu, oprócz udzielającego im ślubu 'Elvisa", towarzyszył im prywatny fotograf, świadek oraz ochrona. Zdjęcia z pewnością pojawią się w sieci.

Reklama

Z doniesień TMZ wynika, że to Kourtney Kardashian i Travis Barker mają w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek, a ślub w Las Vegas był pierwszą z nich. Zakochani zaplanowali kilka uroczystości ślubnych, na których pojawią się ich znajomi oraz rodzina. Jesteście ciekawi stylizacji ślubnych Kardashianki?

East News/ANGELA WEISS
Reklama
Reklama
Reklama