Newsy

Korwin-Piotrowska odpowiada Zieniowi

Jurorka stanęła w obronie „Top Model”

Maciej Zień dołączył ostatnio do grona krytyków programu „Top Model”. Projektant przyznaje, że w show TVN-u jest za mało mody i artyzmu. Zień zarzuca producentom, że w programie „liczy się, że ktoś schudł albo ma ckliwą historię do opowiedzenia”.

Krytyczna wypowiedź Macieja Zienia nie spodobała się Karolinie Korwin-Piotrowskiej.

- Lubię Maćka, zdolny gość i uroczy, ale sam dobrze wie, że był brany pod uwagę jako juror do programu, był w ogródku i prawie witał się z gąską… i gdyby wszystko dobrze poszło, byłby za stołem jurorskim- napisała na Facebooku.

Czyżby Korwin-Piotrowska uważała, że projektant wypowiada złośliwe komentarze, ponieważ ma żal, że nie ma go w telewizji?

Newsy
Krajewski OSTRO o jurorach „Top Model”!
„To, co widziałem, nadaje się do prokuratury. Jestem tym zdruzgotany!”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Program „Top Model” zbulwersował ostatnio Piotra Krajewskiego . Projektant jest oburzony zachowaniem Jurów, którzy w dość „oryginalny” sposób wybierają najlepsze kandydatki na modelki. Krajewski zdradził co myśli o ekspertach z programu. - Taki Marcin Tyszka ? Ręce opadają. Postawa tego pana jest żałośnie śmieszna, sam siebie ośmiesza. Jak można na litość boską oblać modelkę sokiem i oblizywać- było to bardzo niesmaczne. Pomijam fakt, że powiedział do uczestniczki programu: „Zdejmij stanik, a przejdziesz dalej”. I przeszła. Oznacza to, że aby zostać uczestniczką pięknego świat mody, trzeba się rozebrać? Korwin-Piotrowska ? To całkowita pomyłka. Jej oceny są bezczelne, na poziomie uczennicy szkoły podstawowej klasy 4… Ma problemy z samą sobą i myślę, że wynika to z braku akceptacji samej siebie- wyznał w rozmowie z „Super Expressem” projektant. Dostało się również Dawidowi Wolińskiemu , które Krajewski zarzuca brak talentu. Projektant twierdzi, że jego słownictwo i oceny nie mają nic wspólnego z modą. - Tacy ludzie i takie zachowanie bezcześci poświęcenie wszystkich wielkich ludzi mody! To, co widziałem, nadaje się do prokuratury. Jestem tym zdruzgotany- dodaje Krajewski. Zgadzacie się z ostrą oceną Piotra Krajewskiego? Również uważacie, że metody stosowane przez jurorów w „Top Model” są zbyt kontrowersyjne?

AKPA
Newsy
Woliński i Tyszka dostali własny program!
„Został napisany specjalnie z myślą o nas”- zdradził Woliński

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Marcin Tyszka i Dawid Woliński dostali propozycję poprowadzenia programu w telewizji! Okazuje się, że jurorzy którzy zyskali ogromną popularność dzięki „Top Model” będą teraz gwiazdami nowego show. Fotograf i projektant, którzy pojawili się jakiś czas temu w dość „oryginalnych” strojach na imprezie Apartu kręcili właśnie jeden z odcinków własnego programu. - Zostaliśmy zaproszeni do nowego projektu. To będzie kontrowersyjny, ale jednocześnie bardzo zabawny program. Mogę zdradzić, że został napisany specjalnie z myślą o nas- wyznał w rozmowie z magazynem „Party” Dawid Woliński. Projektant zdradził również, że na potrzeby programu zostali zamknięci w klatce ze zwierzętami… Jesteście ciekawi co będzie się działo w programie Wolińskiego i Tyszki? Będziecie oglądać?

Newsy
Korwin-Piotrowska jest próżna?!
Woliński ocenił metamorfozę jurorki

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Karolina Korwin-Piotrowska na naszych oczach przeszła ogromną metamorfozę. Indywidualistka, która nigdy nie zwracała uwagi na swój wygląd, zaczęła o siebie dbać i starannie dobierać stroje. Zauważył to również kolega dziennikarki, Dawid Woliński . Projektant przyznaje w rozmowie z „Show”, że nie wie czy przemiana celebrytki jest jej wadą czy zaletą. - Mam mieszane uczucia. Karolina, która słynęła z krytycznej postawy wobec świata mody, teraz w nim żyje. To dowód, że jeśli człowiek ma dostęp do superubrań, może stać się kimś innym. Karolinie wyszło to na dobre- wygląda jak własna stylistka! Zawsze krytykowała celebrytów, a teraz sama zmieniając swój styl podlega ocenie. Dla mnie to dowód, że człowiek otoczony ludźmi z branży zaczyna zachowywać się tak jak oni. Każdy jest próżny- stwierdził w rozmowie z magazynem. Myślicie, że udział Korwin-Piotrowskiej w programie „Top Model” zmienił również jej charakter?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner