Party Stories
Koronawirus w Polsce
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. To już 125 osób zarażonych! 13 osób wyzdrowiało 

Jak wygląda sytuacja w Polsce? Ile osób jest zarażonych koronawirusem? Czy ta liczba stale rośnie? Ile osób udało się wyleczyć do tej pory? Jakie decyzje podejmuje rząd ws. koronawirusa? Co powinieneś zrobić, jeśli masz obawy że jesteś zarażony koronawirusem? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone?

NIEDZIELA, godz. 14:00

Na świecie do końca soboty odnotowano łącznie 157 342 przypadki zakażenia koronawirusem. W ciągu ostatnich 24 godzin w Chinach wykryto 20 nowych przypadków zarażenia, na świecie - 11 tysięcy.

NIEDZIELA, godz. 11:40

Do tej pory w Polsce udało się wyleczyć 13 osób. Kluczem do sukcesu jest jedna rzecz! Pamiętaj, że jeśli miałeś kontakt z zakażoną osobą, wróciłeś zza granicy i masz gorączkę i kaszel, po pierwsze nie panikuj - w tej sytuacji powinieneś zgłosić się jak najszybciej do stacji sanitarno-epidemiologicznej lub do szpitala z oddziałem zakaźnym. W tym momencie stacja określi dalszy tryb postępowania medycznego. Im szybciej podjęte zostanie leczenie, tym większa szansa na szybkie wyzdrowienie.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Skandaliczne zachowanie studentów. Urządzili "koronalia" zamiast juwenaliów

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Koronawirus w Polsce, niedziela 15 marca 2020 roku. Ile chorych? 

NIEDZIELA, godz. 9:30

Liczba zarażeń koronawirusem w Polsce rośnie. W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 7 przypadkach zarażenia koronawirusem.

Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Zobacz także: Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie!

W których miastach potwierdzono kolejne przypadki?

Potwierdzone przypadki dotyczą osoby z woj. podkarpackiego (Leżajsk), 2 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 osoby z woj. świętokrzyskiego (Kielce), 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego (Ostróda), 1 osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław),1 osoby z woj. lubelskiego - podaje MZ.

[AKTUALIZACJA] Niedziela, godz, 15:00

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych ośmiu przypadkach zarażenia koronawirusem. Mowa o: 

  • czterech osobach z województwa mazowieckiego (Warszawa)
  • trzech osobach z woj. łódzkiego (Łódź)
  • jednej osobie z woj. lubuskiego (Zielona Góra)

[AKTUALIZACJA] Niedziela, godz, 19:00

Ministerstwo Zdrowia potwierdza cztery nowe przypadki zarażenia koronawirusem. Mowa o: 

  • dwóch osobach z woj. śląskiego (Bytom i Zawiercie)
  • jednej osobie z woj. łódzkiego (Łódź)
  • jednej osobie z woj. lubelskiego (Biłgoraj)

[AKTUALIZACJA] Niedziela, godz, 21:30

Ministerstwo Zdrowia potwierdza dwa nowe przypadki zarażenia koronawirusem. Mowa o: 

  • jednej osobie z woj. dolnośląskiego (Wrocław)
  • jednej osobie z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin)

Oznacza to w sumie 125 przypadków zarażenia w Polsce, 3 osoby zmarły, 13 osób wyleczono.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu!

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, 23.03: Właśnie potwierdzono 57 nowych przypadków zarażenia!
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań na koronawirusa w naszym kraju. Liczba zakażonych groźnym wirusem z dnia na dzień niestety rośnie w coraz szybszym tempie. W poniedziałek rano, 23 marca, poinformowano o kolejnych  15 przypadkach zarażeń SARS-COV-2 w naszym kraju. [Materiał jest na bieżąco aktualizowany].  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Koronawirus w Polsce. Odnotowano kolejne przypadki zachorowań  Ministerstwo zdrowia przekazało informacje o kolejnych zarażonych osobach w Polsce.  Mamy 15 nowych przypadków zakażenia  #koronawirus , potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 649/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia. W niedzielę 22 marca z powodu zakażenia koronawirusem zmarły dwie osoby - 37-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni mężczyzna z województwa mazowieckiego. W minioną niedzielę przybyło też najwięcej przypadków zakażeń na koronawirusa. Łącznie było to aż 98 osób. Liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia SARS-COV-2 wzrosła wtedy do 634.  [AKTUALIZACJA], godz. 12:50  Ministerstwo zdrowia poinformowało o 36 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem. Pozytywne przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z...

koronawirus
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Kolejne przypadki zarażonych osób! Najnowsze informacje
Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Pojawiły się kolejne przypadki osób zarażonych wirusem.

Rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. W piątek 13.03 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 7 przypadkach, które zostały potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Ile osób w Polsce jest w sumie zarażonych? Gdzie pojawiły się kolejne przypadki zachorowań? Przeczytajcie poniżej. Materiał będzie na bieżąco aktualizowany.  Zobacz także:  Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy? Kolejne przypadki zarażonych koronawirusem osób w Polsce! Z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. W piątek rano, 13 marca, Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 7 osobach chorych na SARS-CoV-2. Kolejne przypadki odnotowano u: dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk) jednej osoby z woj. lubelskiego (Lublin) jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław)  trzech osób z woj. łódzkiego (Łódź) W sumie na ten moment w Polsce jest 58 przypadków zarażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia apeluje o przestrzeganie zasad higieny oraz o nie wychodzenie z domu, jeżeli nie jest to konieczne. Już kilka dni temu zostały zamknięte placówki oświatowe i kulturalne, aby zminimalizować możliwość zachorowania na  SARS-CoV-2. Odwołano też wszystkie imprezy masowe. Minister apeluje do dzieci i młodzieży, aby wolnego czasu nie traktowały jako dodatkowych ferii i nie spędzały go np.: w galeriach handlowych. Na całym całym świecie odnotowano już prawie 130 tys. przypadków zarażeń koronawirusem. W Europie najbardziej dramatyczna sytuacja jest we Włoszech, gdzie liczba chorych przekroczyła już 12,8 tysiąca. W czwartek 12. marca w Polsce zmarła pierwsza osoba, która była zarażona ...

Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki
Newsy
Koronawirus w Polsce, czwartek 12.03. Najnowsze informacje. Ile chorych?
W Polsce już 51 osób jest zarażonych koronawirusem! Liczba chorych coraz szybciej się zwiększa. Gdzie nowe przypadki koronawirusa?

Ministerstwo Zdrowia w czwartek , 12 marca w komunikacie porannym poinformowało o 13 nowych przypadkach koronawirusa! To oznacza, że w Polsce jest już oficjalnie potwierdzone 44 przypadki koronawirusa !  Ilu chorych jest teraz? Zobaczcie najnowsze aktualizację! Mamy 13 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Gdzie pojawiły się nowe przypadki koronawirusa w Polsce? Nowe zakażenia SARS-CoV-2 pojawiły się w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Oleśnicy, Łodzi, Sosnowcu, Chorzowie i Zawierciu: Potwierdzone wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), czterech osób z w woj. lubelskiego (Lublin), 3 osób z woj. dolnośląskiego (Wrocław, Oleśnica), 3 osób z woj. śląskiego (Sosnowiec, Chorzów, Zawiercie) i jednej osoby z woj. łódzkiego (Łódź) - informuje o poranku 12 marca Ministerstwo Zdrowia. Dotychczas wśród osób zarażonych koronawirusem, które są hospitalizowane jest jedno dziecko, a pierwszy pacjent  z pozytywnym wynikiem w województwie lubelskim jest w ciężkim stanie i oddycha za pomocą respiratora.  Rząd odwołuje imprezy masowe i zamyka szkoły Z powodu koronawirusa zostały odwołane zajęcia w szkołach przedszkolach i żłobkach w dniach 12-25 marca. Rząd wprowadził również zakaz organizowania imprez masowych, a kina, teatry, opery i filharmonie zostały zamknięte.  Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, w rozmowie z Moniką Olejnik w TVN 24 zdradził, że w kolejnych dniach może być już nawet 1000 zarażonych: Prawdopodobnie za tydzień będziemy dochodzili do takiej liczby zakażonych jak w innych krajach, do tysiąca, miejmy nadzieję, że mniej - powiedział Szumowski. Minister apeluje, aby wolnego czasu dzieci nie traktowały jako dodatkowych...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner