Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Koronawirus, pielęgniarka
Newsy

Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie!

Włoska pielęgniarka pokazała posiniaczoną twarz od noszenia maski ochronnej. Tak wyglądają skutki walki z koronawirusem we Włoszech.

Włoska pielęgniarka pokazała dramatyczne skutki koronawirusa we Włoszech. Do tej pory odnotowano tam 631 zgonów i ponad 10 000 potwierdzonych przypadków od wybuchu epidemii. Praca w szpitalach jest wyczerpująca do tego stopnia, że pielęgniarki osuwają się na biurkach z wyczerpania, a ich twarze są posiniaczone od ciągłego używania masek. Alessia Bonari pracująca w szpitalu w Mediolanie pokazała szokujące zdjęcie.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu!

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

Koronawirus we Włoszech. Pielęgniarka pokazała zdjęcie 

Kryzys związany z koronawirusem we Włoszech jest przerażający. Włoskie pielęgniarki mają posiniaczone twarze przez ciągłe używanie masek. Pracują tak intensywnie, że osuwają się na biurkach z wyczerpania. Jedna z nich, Alessia Bonari, opublikowała w sieci zdjęcie swojej posiniaczonej twarzy po godzinnym noszeniu odzieży ochronnej podczas pracy w szpitalu w Mediolanie. Ujawniła, że nie mogła ani jeść ani pić, nie miała również możliwości skorzystania z toalety po założeniu odzieży ochronnej, która jest koniecznością.

Jestem pielęgniarką i teraz mam do czynienia z tą nagłą sytuacją medyczną. Ja też się boję, ale nie zamierzam iść na zakupy, boję się iść do pracy. Obawiam się, ponieważ maska ​​może nie przylegać dobrze do twarzy lub przypadkowo dotknę się brudnymi rękawiczkami, a może soczewki nie zakryją całkowicie moich oczu i coś może się przedostać.

Alessia Bonari pracująca w jednym ze szpitali w Mediolanie nie ukrywa, że jest już wyczerpana intensywnością pracy. Apeluje do ludzi aby poważnie podchodzili do wszelkich środków ostrożności i przestrzegali zasad bezpieczeństwa:

Jestem fizycznie zmęczona, ponieważ urządzenia ochronne są złe, fartuch laboratoryjny sprawia, że ​​się pocę, a później nie mogę już iść do łazienki ani pić przez sześć godzin. Jestem zmęczona psychicznie, podobnie jak wszyscy moi koledzy, którzy są w tej samej sytuacji od tygodni, ale to nie przeszkodzi nam w wykonywaniu naszej pracy, jak zawsze. Będę nadal dbała o moich pacjentów, ponieważ jestem dumna ze swojej pracy i kocham ją. Apeluje do każdego, kto czyta ten post, aby nie udaremniali wysiłku, który podejmujemy, proszę o pozostanie w domu, a tym samym chronienie tych, którzy są najbardziej wrażliwi. My, młodzi ludzie, nie jesteśmy odporni na koronawirusa, my również możemy zachorować. Nie stać mnie na luksus powrotu do domu poddanego kwarantannie, muszę iść do pracy i wykonywać to co do mnie należy. 

W Polsce, na dzień 11 marca, oficjalnie potwierdzono 25 przypadków zarażenia koronawirusem. Szkoły, przedszkola i żłobki w całej Polsce zostają zamykane ze względów bezpieczeństwa na dwa tygodnie.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?

Włoska pielęgniarka Alessia Bonari pokazała dramatyczne skutki walki z koronawirusem we Włoszech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alessia Bonari (@alessiabonari_)

Do tej pory we Włoszech odnotowano 631 zgonów i ponad 10 000 potwierdzonych przypadków od wybuchu epidemii.

Koronawirus w Polsce
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Koronawirus, pielęgniarki
Newsy
Zatrważające zdjęcia pielęgniarek ratujących pacjentów z koronawirusem. Ich twarze pokrywają siniaki i rany
Na czołach, policzkach i nosach pielęgniarek, które bez przerwy walczą z wybuchem koronawirusa widać bandaże. One ukrywają rany i siniaki, które powstały od ciągłego noszenia masek.

Na czołach, policzkach i nosach pielęgniarek, które bez przerwy walczą z wybuchem koronawirusa widać bandaże. One ukrywają rany i siniaki, które powstały od ciągłego noszenia masek. Stały się ich odznakami odznaczającymi bohaterstwo i honor. Plastry, bandaże i taśmy chronią ich twarze i często tworzą bolesne rany ale tak muszą się chronić przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, który przenoszą zarażeni pacjenci, którym z całych sił starają się pomóc. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, 14.03. Kolejne przypadki zakażonych. Zobacz najnowsze informacje Zdjęcia pielęgniarek ratujących życie pacjentów z koronawirusem Pielęgniarki i lekarze walczący z koronawirusem stali się współczesnymi bohaterami. Praca w szpitalach jest tak wyczerpująca, że pielęgniarki osuwają się na biurkach z wyczerpania. Pracują godzinami a ich twarze są posiniaczone i poranione od ciągłego używania masek:  Pielęgniarki ratujące życie chorych na COVID-19. Bohaterki naszych czasów. Te kobiety, Koreanki, Chinki, Włoszki, Hiszpanki, Francuzki i wiele wiele innych narażają codziennie swoje zdrowie i życie w służbie pacjentom. Tak wyglądają ich zmęczone twarze, posiniaczone i pokryte odciskami od masek przeciwwirusowych. Chylę czoła przed ich poświeceniem. - napisała Anna Kalczyńska na Instagramie.  Sytuacja z koronawirusem w Polsce również jest bardzo dynamiczna. W sobotę rano Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 16 nowych przypadków zarażenia wirusem COVID-19. Łącznie to już 84 chorych pacjentów w tym dwa zgony.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Te szpitale będą przekształcone w zakaźne! Zobacz listę Dramatyczne zdjęcia pielęgniarek walczących z koronawirusem trafiły do sieci. Tak wyglądają współczesne bohaterki.     ...

Koronawirus w Polsce
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. To już 125 osób zarażonych! 13 osób wyzdrowiało 

Jak wygląda sytuacja w Polsce? Ile osób jest zarażonych koronawirusem? Czy ta liczba stale rośnie? Ile osób udało się wyleczyć do tej pory? Jakie decyzje podejmuje rząd ws. koronawirusa? Co powinieneś zrobić, jeśli masz obawy że jesteś zarażony koronawirusem? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? NIEDZIELA, godz. 14:00 Na świecie do końca soboty odnotowano łącznie 157 342 przypadki zakażenia koronawirusem.  W ciągu ostatnich 24 godzin w Chinach wykryto 20 nowych przypadków zarażenia, na świecie - 11 tysięcy. NIEDZIELA, godz. 11:40 Do tej pory w Polsce udało się wyleczyć 13 osób. Kluczem do sukcesu jest jedna rzecz! Pamiętaj, że jeśli miałeś kontakt z zakażoną osobą, wróciłeś zza granicy i masz gorączkę i kaszel, po pierwsze nie panikuj - w tej sytuacji powinieneś zgłosić się jak najszybciej do stacji sanitarno-epidemiologicznej lub do szpitala z oddziałem zakaźnym. W tym momencie stacja określi dalszy tryb postępowania medycznego. Im szybciej podjęte zostanie leczenie, tym większa szansa na szybkie wyzdrowienie. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce: Skandaliczne zachowanie studentów. Urządzili "koronalia" zamiast juwenaliów Koronawirus w Polsce, niedziela 15 marca 2020 roku. Ile chorych?  NIEDZIELA, godz. 9:30 Liczba zarażeń koronawirusem w Polsce rośnie. W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 7 przypadkach zarażenia koronawirusem. Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zobacz także:  Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie! W których...

East News
Newsy
Przełom w leczeniu koronawirusa? Pierwszy człowiek na świecie testuje szczepionkę!
Czy opracowano już szczepionkę przeciwko koronawirusowi? W Ameryce rozpoczęto już pierwsze testy na ludziach!

Koronawirus w bardzo szybkim tempie rozprzestrzenił się po całym świecie. Niestety, w Europie wciąż lawinowo rośnie liczba nowych przypadków, ale też zgonów. Naukowcy starają się powstrzymać pandemię. Jak się okazuje już dzisiaj, pierwszy człowiek na świecie otrzyma... szczepionkę przeciwko koronawirusowi! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Nie żyje lekarz zarażony koronawirusem! "Mówił, że maski się kończyły. Lekarze musie walczyć o życie pacjentów" Pierwszy człowiek testuje szczepionkę przeciwko koronawirusowi! W waszyngtońskim Instytucie Badań nad Zdrowiem w Seattle rozpoczęto testy kliniczne w celu opracowania szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jak wyjawił amerykański urzędnik, już w poniedziałek  pierwszy uczestnik otrzyma eksperymentalną dawkę! Mężczyzna chce jednak pozostać anonimowy.  Zastrzyki mają być podawane 45 młodym, zdrowym osobom, w różnych dawkach. Co najważniejsze nie ma żadnego ryzyka, że ochotnicy zostaną zarażeni, bowiem w szczepionkach nie ma wirusa. Niestety, weryfikacja skuteczności szczepionki potrwa jednak długo, nawet 18 miesięcy. Na ten moment najważniejsze jest sprawdzenie, czy zastrzyki nie będą wywoływać żadnych niepożądanych efektów. Po tej obserwacji nastąpi rozwinięcie testów w tym temacie. Zobacz także:   Zatrważające zdjęcia pielęgniarek ratujących pacjentów z koronawirusem. Ich twarze pokrywają siniaki i rany Na ten moment nie ma skutecznego lekarstwa, które zwalczyłoby koronawirusa. Miejmy nadzieję, że testy amerykańskich naukowców doprowadzą do przełomu. Przypomnijmy, że nowy wirus SARS-CoV-2 może mieć łagodne objawy typu gorączka i kaszel. Niestety osoby starsze oraz posiadające inne choroby jak np.: cukrzyca typu drugiego czy nowotwór,...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner