Kora Kora Jackowska Kora Jackowska Kora, Olga Jackowska Sipowicz, ostatnie zdjęcie
Kora
ONS
1/5
Kora
ONS

W sobotę, 28 lipca, zmarła Kora, legendarna wokalistka. Artystka walczyła z genetycznym rakiem jajnika przez 5 lat i jak się okazuje, do końca się nie poddawała. Marzyła o powrocie na scenę i tworzyła nowe piosenki. Niestety, nie zdążyła zrealizować swoich planów. Odeszła w swoim domu na Roztoczu, w otoczeniu rodziny, przyjaciół i zwierząt. Teraz przed rodziną i fanami ostatnie pożegnanie ukochanej i przyziemne sprawy majątkowe. "Super Express" dowiedział się, jaki majątek Kora pozostawiła po sobie.

 

Zobacz: Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kory!

2/5
Kora Jackowska
ONS

Kora przez lata tworzyła utwory, występowała na scenie, wydawała kolejne płyty. Polacy ją kochali. Praca pozwalała artystce na wygodne życie. Jak informuje "Super Express", Kora lubiła inwestować w ziemię i nieruchomości. Kupowała oraz sprzedawała kolejne domy. Ostatecznie zamieszkała na Roztoczu, w domu wartym 1,5 mln złotych. 

Zobacz: Polityk PiS był pierwszą wielką miłością Kory! Zobacz ich wspólne zdjęcia

3/5
Kora Jackowska
EastNews

Wcześniej, gdy Kora mieszkała jeszcze w Warszawie, miała dom na Bielanach. Według "Super Expressu", mieszkanie jest warte 1,4 mln złotych. Kora miała także oszczędności w postaci ziemi. Zakupiła 2 ha działek pod Olsztynem. 

Średnia cena za metr kwadratowy w tamtych okolicach to 150 zł. Całość jest zatem warta 3 000 000 zł - czytamy w "Super Expressie".

 

Zobacz: Kora na zdjęciu sprzed lat! Zobacz, jakwyglądała w młodości! 

4/5
Kora, Olga Jackowska Sipowicz, ostatnie zdjęcie
Instagram

Warto też dodać, że Kora dzięki swoim hitom zarabiała 50 tys. rocznie. 

Zobacz: Scorpionsi oddali hołd Korze! Zadedykowali jej jeden ze swoich utworów!

5/5
East News

Pogrzeb Kory odbędzie się 8 sierpnia na warszawskich Powązkach. 

Zobacz: Pierwsze informacje na temat pogrzebu Kory! Co już wiadomo?

Więcej na temat Kora