Paulina Krupińska w czerwonej sukience

Konkurs Miss Polonia powraca! Kiedy Paulina Krupińska odda koronę?

Paulina Krupińska w czerwonej sukience

Konkurs Miss Polonia powraca! W drugiej połowie roku poznamy Polkę, która w końcu przejmie od Pauliny Krupińskiej koronę. Modelka została wybrana najpiękniejszą kobietą w kraju już 4 lata temu i właśnie od tego czasu dzierży w swoich rękach trofeum. Niestety tuż po wyborach pojawiły się problemy z organizacją następnych konkursów Miss Polonia. Dlaczego? Na jaw wyszły informacje o szczegółach współpracy Małgorzaty Herde z gwiazdami, które nieuczciwe je potraktowała. Wówczas została też zwolniona z funkcji dyrektora konkursu, którą pełniła. I właśnie wtedy los wyborów Miss Polonia zawisł na włosku. W międzyczasie dwa największe konkursy, czyli Miss Polonia i Miss Polski miały zjednoczyć siły. Jednak na dwa dni przed finałem wycofał się organizator ze strony Miss Polonia. Paulina Krupińska w związku z zaistniałą sytuacją jest najdłużej panującą Miss Polonia, ale już w tym roku pozbędzie się korony. Organizatorzy wyborów wysłali do mediów oświadczenie, w którym informują, że właśnie rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji:

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy organizację Konkursu Miss Polonia 2016! Po krótkiej przerwie najstarszy i najbardziej prestiżowy narodowy konkurs piękności w Polsce powraca. W drugiej połowie tego roku poznamy Najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentowała nasz kraj w świecie i przejmie koronę Miss z rąk Pauliny Krupińskiej. Za organizację i realizację wyborów Miss Polonia odpowiedzialna jest Agencja IGO-ART, wieloletni Partner Biura Miss Polonia oraz organizator Konkursu na szczeblu regionalnym jak i ogólnopolskim. Ze względu na wielką wartość, tradycję i siłę wyborów Miss Polonia postanowiliśmy podjąć się realizacji Konkursu w najbliższych latach.Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja Konkursu będzie wyjątkową, a nowa Miss Polonia będzie godnie nosić koronę Najpiękniejszej Polki rozsławiając nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Przez ostatnie 4 lata w życiu Pauliny Krupińskiej wiele się zmieniło. Modelka związała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, a niedawno na świat przyszła ich córeczka. W ten sposób gwiazda złamała też regulamin Miss Polonia. Według regulaminu panująca Miss Polonia nie może zajść w ciążę, wziąć ślubu i pokazać się w nagiej sesji. Wszystko po to, aby móc pełnić należycie swoje obowiązki związane z posiadaniem korony. Oczywiście ze względu na duże zamieszanie nie z winy Pauliny, nie wyciągnięto  wobec niej konsekwencji.

 

Zobacz: Paulina Krupińska ma własne mieszkanie, ale... "nie zdążyła jednak w nim długo pomieszkać". Dlaczego?​

 

Powraca konkurs Miss Polonia!

Paulina Krupińska w spiętych włosach

Paulina Krupińska odda koronę w drugiej połowie roku

Paulina Krupińska na konferencji kosmetycznej marki
ONS

 

Więcej na temat Paulina Krupińska Miss Polonia
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22