Miss Polonia rezygnuje z udziału w jednym konkursie z Miss Polski

Paulina Krupińska nie odda korony Miss Polonii! Miała być zgoda, jest afera...

Miss Polonia rezygnuje z udziału w jednym konkursie z Miss Polski

Paulina Krupińska dalej będzie Miss Polonią! Nie odda w niedzielę korony nowej Miss. Dlaczego? Organizatorzy Miss Polonia wycofują się z udziału w jednym konkursie z Miss Polski! Przed chwilą na Facebooku "Miss Polonia" pojawiło się długie oświadczenia o powodach tej decyzji. Czy konkurs pod szyldem #KoronaJestTylkoJedna stoi pod znakiem zapytania?

 

W niedzielę, 6 grudnia, miał odbyć się połączony konkurs "Miss Polonia" i "Miss Polski", ale pod nazwą "Miss Polski". Okazuje się, że ekipa "Miss Polonia" nie wiedziała o tym, że ich nazwa będzie w cieniu młodszego konkursu. Organizatorzy nie chcą pozwolić na to, aby konkurs z długoletnimi tradycjami został w cieniu, dlatego też wycofują się z udziału w niedzielnej gali:

 

Dla nas jako Miss Polonia fundamentalnym warunkiem współpracy, był fakt stworzenia nowego wspólnego konkursu, który w pełni zachowałby istnienie naszej marki i z dumą korzystał z naszej wieloletniej tradycji Miss Polonia. Wraz z Miss Polski mieliśmy zostać pełnoprawnymi partnerami, gdzie żadna z nazw nie jest wiodąca. W ramach podpisanej umowy zgodziliśmy się na stworzenie znaku graficznego dla nowego konkursu, który prezentowałby nasze logotypy bez faworyzowania żadnego z nich. Niestety warunki umowy nie zostały wypełnione przez firmę Nowa Scena sp. z o.o. W dniu 17 listopada odbyła się konferencja prasowa promująca nowy konkurs, łączący oba dotychczasowe, ale pod nazwą Miss Polski co dla nas było zaskoczeniem. Jest to niedopuszczalne. Nie zgadzamy się na nazywanie i promowanie wspólnego konkursu mianem Miss Polski, z wyeliminowaniem Miss Polonia. Nie zgadzamy się na zapomnienie o tak długiej historii najstarszego polskiego konkursu piękności i jednego z najstarszych na świecie. Nie zgadzamy się na to, aby Miss Polonia została wchłonięta przez konkurs konkurencyjny, do czego taki zabieg prowadzi. Na współpracę zgodziliśmy się na zasadach partnerskich.

Oznacza to, że na wyborach nie pojawi się Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012. Organizatorzy postarają się, aby w przyszłym roku odbyła się gala "Miss Polonia 2016", na której zostanie przekazana korona:

 

W związku z powyższym oficjalnie informujemy, że Miss Polonia rezygnuje z dalszej współpracy z organizatorem finału Miss Polski, a gala finałowa, która odbędzie się 6 grudnia w Krynicy, nie będzie wydarzeniem oficjalnie powiązanym z Miss Polonia. Jest nam przykro, że Miss Polski nie dotrzymało warunków umowy. Jesteśmy bardzo wdzięczni obecnej Miss Polonia Paulinie Krupińskiej za wsparcie i wyjątkowo godne reprezentowanie naszego konkursu od 2012r. Uważamy, że dzięki swojej urodzie i osobowości odniosła ogromny sukces. W związku z powyższym oświadczeniem, Paulina nie pojawi się na gali Miss Polski, a koronę przekażę nowowybranej Miss Polonia. Dołożymy wszelkich starań, aby mimo trudności, które spotkały nas w ostatnich latach zorganizować finał w nadchodzącym roku.

Zaskoczeni? Wydaje się, że będziemy mieć dwie nowe Miss! A jak tak dalej pójdzie Paulina Krupińska ma szanse pobić w długości panowania nawet królową Elżbietę 2...

 

Zobacz: Jak poznały się Paulina Krupińska i Ewa Mielnicka? Zobaczcie kulisy wspólnej sesji WIDEO

 

Miss Polonia wycofuje się z udziału w konkursie Miss Polski

 

 

OświadczenieOrganizator konkursu Miss Polonia, Biuro Miss Polonia sp. z o.o. kilka miesięcy temu podjął decyzję o...

Posted by Miss Polonia on 4 grudnia 2015

Paulina Krupińska nie pojawi się na Miss Polski 2015

Paulina Krupińska na otwarciu butiku
ONS

Ewa Mielnicka jest obecną Miss Polski 2014

Ewa Mielnicka w sukience w grochy
ONS

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59