Kinga Rusin krytykuje Edytę Górniak
ONS

Kinga Rusin krytykuje Edytę Górniak: "Nie ma do siebie dystansu"

Kinga Rusin krytykuje Edytę Górniak
ONS

Konflikt pomiędzy Edytą Górniak a Kingą Rusin rozpoczął się już ponad rok temu, kiedy to piosenkarka była gościem w studiu Dzień Dobry TVN. W trakcie rozmowy pomiędzy paniami doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Edyta Górniak mówiła wówczas o przygotowaniach do premiery jej nowego singla "You High", jednak prowadząca śniadaniowy program próbowała zmienić temat i zapytała ją o życie prywatne. Górniak nie dała się jednak zbić z tropu i kontynuowała swoją wypowiedź dotyczącą jej planów muzycznych. Po tygodniu diva skomentowała zachowanie Kingi Rusin na jednym z koncertów. Zobacz: Górniak wciąż pamięta spięcie z Rusin w DDTVN. Teraz docięła jej na koncercie

Ponad rok po tamtych wydarzeniach Kinga Rusin w rozmowie z Faktem postanowiła przypomnieć jak według niej wyglądała jej rozmowa z Edytą Górniak. Przy okazji wbiła jej szpilę mówiąc, że piosenkarka nie ma do siebie dystansu. Co jeszcze zdradziła?

-  Edyta została wtedy zaproszona w bardzo konkretnym celu. Miała opowiadać o występie, który miał nastąpić następnego dnia z okazji 25-lecia Ludzi Wolności. (...) W momencie kiedy poświęciła 10 minut tej rozmowy na dziękowanie liście ludzi z wytwórni za coś tam i nie rozmawiała o tym na co się umawiała, to chciałam pobudzić tę rozmowę. Nie zadałam tego pytania o ślub prowokacyjnie, by uzyskać sensacyjną odpowiedź. Chodziło tylko o to, by (wydawało mi się, że w dowcipny sposób) przerwać ten słowotok. Pytanie można zadać każde. Moje nie naruszało ani zasad dobrego smaku, ani zasad dziennikarskich. Mogła odpowiedzieć z przymrużeniem oka: „Wezmę ślub wtedy, kiedy ty weźmiesz”. Przecież piłeczkę można odbić. Trzeba mieć tylko do siebie dystans. A Edyta, jak się okazało, go nie miała i wzięła to bardzo do siebie - powiedziała gazecie.

Ciekawe, czy Edyta Górniak odpowie Kindze Rusin. Coś czujemy, że między gwiazdami znowu będzie gorąco...

 

Kinga Rusin na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"

Kinga Rusin

 

Edyta Górniak pod studiem Pytania na Śniadanie

Edyta Górniak

Więcej na temat Kinga Rusin Edyta Górniak
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04