Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak
ONS
Newsy

Górniak otrzymała podwyżkę za polubienie Steczkowskiej? Jest oficjalny komentarz

Współpracownicy gwiazd o ich konflikcie

Odkąd producenci "The Voice of Poland" potwierdzili informację o tym, że w jury nowej edycji zasiądą Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, prasa ciągle rozpisuje się o konflikcie dwóch wielkich diw polskiej sceny muzycznej. Zarówno Edyta, jak i Justyna zapewniają, że są to tylko plotki i nie mają powodów, by o coś rywalizować. Przypomnijmy: Górniak była w domu u Steczkowskiej. Justyna: Mamy po 40 lat i jeśli musimy walczyć to...

Inne zdanie na ten temat mają jednak osoby współpracujące przy muzycznym show. Jak informuje "Party", wokalistki na planie kręcenia spotu unikały się jak ognia. Obie chcą podobno być traktowane jak największe gwiazdy. Rywalizują nie tylko o uwagę widzów, ale i wszelkie przywileje:

Mimo że obie spędziły tam ze sobą cały dzień, nie udało się im zrobić innego zdjęcia, niż to powitalne. W ogóle ze sobą nie rozmawiały, starały się nawet na siebie nie patrzeć. W przerwach Justyna znikała z planu, a Edyta spędzała czasz towarzyszącą jej ekipą. Gdy przez przypadek znalazły się blisko siebie, udawały, że się nie widzą - relacjonuje jeden z fotoreporterów uczestniczących w sesji nagraniowej


Podobno władze TVP nie chcą sytuacji, żeby na wizji dochodziło do spięć pomiędzy gwiazdami. Z tego powodu obie zostały wezwane "na dywanik", by zapobiec przykrym incydentom. Niektórzy spekulowali, że Edyta zażądała podwyżki za polubienie Justyny. Podobno Górniak otrzymała 200 tysięcy złotych za udział w show, Steczkowska połowę mniej. O to, ile jest w tym prawdy, magazyn zapytał menadżerów artystek:

Jesteśmy poza tymi plotkami - skwitowała Monika Kordowicz, menedżerka Justyny.


Asystentka Edyty wyjaśniła: 

Edyta i Justyna znają się od wielu lat. Wielokrotnie występowały na jednej scenie, zawsze darzyły się szacunkiem i sympatią. To się nie zmieniło. Obie z sukcesem realizują swoje projekty, obrały inną drogę muzyczną. Naprawdę nie ma powodów dla którego prawdą miałaby być prawda o ich konflikcie - tłumaczy w rozmowie z magazynem Anna Alexandrowicz.


Stylistka programu, Malwina Wędzikowska, zdradza kulisy pracy z artystkami:

Każda z gwiazd ma zakontraktowaną osobną garderobę i swój sztab ludzi: asystenta, stylistę, fryzjera i makijażystę. Górniak i Steczkowska same decydują, jak będą wyglądać w poszczególnych odcinkach, ja czuwam nad tym, aby koncepcja ubrań wszystkich jurorów oraz prowadzących była spójna kolorystycznie i stylistycznie. Jeśli artysta otacza się osobami, które zapewniają mu komfort i dobre samopoczucie, to ułatwia wszystkim pracę - mówi stylistka w "Party".


Jedno jest pewne - czekają nas wielkie emocje

Zobacz: Jurorzy "The Voice" na planie programu. Tak zachęcają do oglądania show
 
Justyna Steczkowska i Edyta Górniak na planie spotu: 

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak o spocie The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Steczkowska i Górniak o kulisach kręcenia spotu The Voice. Jedna rzecz dała im w kość [WIDEO]
Na planie dużo się działo

Wybór Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak na jurorki programu "The Voice of Poland" był strzałem w dziesiątkę producentów show. Od kilku tygodni wiele mówi się o konflikcie wokalistek, które podobno za sobą nie przepadają. Zarówno Edyta, jak i Justyna zdementowały te plotki. Przypomnijmy:  Górniak unika Steczkowskiej? Zapytaliśmy obie strony, i... Już jutro odbędzie się premiera oficjalnego spotu reklamowego piątej edycji "The Voice", gdzie zobaczymy całą piątkę trenerów w szalonej podróży po Warszawie. Czołówka nagrywana była w wielkim upale, który dał w kość wokalistom. Do tego stopnia, że Edyta Górniak miała problemy ze skupieniem się: W ogromnym upale jeździliśmy po Warszawie. Przejażdżka miła, w dobrym towarzystwie, ale było bardzo upalnie, trudno było się skupić - mówi diwa Justyna zażartowała zaś z konfliktu z artystką: Siedziałam za Tomsonen, Edi siedziała za Baronem, a pomiędzy nami siedział Marek, żebyśmy się nie pobiły - żartowała Steczkowska Czekacie na nowe odcinki "The Voice"? Zobacz:  Spore zmiany w nowej edycji "The Voice". Poinformowano o nich w ostatniej chwili   Górniak i Steczkowska na planie spotu:

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Producenci postawili warunek Górniak i Steczkowskiej. To nie będzie dla nich łatwe
Każda z wokalistek ma inne przywileje

Już jesienią zobaczymy piątą edycję programu " The Voice of Poland ". Najwięcej emocji budzi pojawienie się w jury dwóch wielkich diw polskiej sceny muzycznej - Edyty Górniak oraz Justyny Steczkowskiej . Podobno panie nie przepadają za sobą, choć oficjalnie mówią o swoje przyjaźni. Ciężko jednak spotkać je na wspólnym zdjęciu. Przypomnijmy: Rzadki widok: Górniak i Steczkowska pozują do selfie. Justyna: To nie będzie dla mnie łatwy czas Jakiś czas temu media doniosły, że Edyta i Justyna unikały się jak ognia podczas kręcenia spotu reklamowego do show. Ponoć Edyta zażyczyła sobie osobistego fryzjera, makijażystkę i stylistki, co nie spodobało się Justynie. Plotkuje się również, że Górniak zarabia więcej od Steczkowskiej. Producenci widowiska nie chcą jednak sytuacji, w której jego dwie największe gwiazdy są skonfliktowane. Dlatego też postawili diwom warunek - muszą się zaprzyjaźnić: Problem w tym, że każda z nich chce być największą gwiazdą tego programu. Obiecały, że ich relację się poprawią - informuje w rozmowie z Fleszem osoba z produkcji Magazyn dowiedział się również, że stylizacją Justyny w show zajmie się projektantka samej Kate Hudson!: Elisabetta Franchi wybrała dla Justyny ze swojej kolekcji kilka pięknych kreacji - zdradza Jarosław Szado, przyjaciel wokalistki Czekacie na nowy "The Voice"? Zobacz: Spore zmiany w nowej edycji "The Voice". Poinformowano o nich w ostatniej chwili   Steczkowska i Górniak na planie spotu do "The Voice": 

Justyna Steczkowska o konflikcie z Edytą Górniak
ONS
Newsy
Górniak unika Steczkowskiej? Zapytaliśmy obie strony, i...
Co na to same zainteresowane?

Jesienią na antenie TVP 2 zostanie wyemitowana piąta już edycja "The Voice of Poland" . Przez kilka ostatnich tygodni kolorowa prasa żyła spekulacjami na temat tego, kogo zobaczymy w roli trenerów. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane dopiero w minioną sobotę, kiedy cały skład trenerski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie". Przypomnijmy: Poznaliśmy oficjalny skład jury The Voice. To będzie najciekawsza edycja W programie po raz trzeci zobaczymy Justynę Steczkowską oraz drugi raz w historii show, Edytę Górniak . Obie panie znają się od lat, ale w tabloidach przeważają publikacje na temat ich rzekomego konfliktu. Dziś "Super Express" podał informację, że Edyta może liczyć na większe przywileje na planie produkcji niż Justyna, przez co ta czuje się zepchnięta na dalszy tor.     Podczas kręcenia spotu do programu Edyta ignorowała Justynę. Nawet się z nią nie przywitała. Edyta ma swoją własną przyczepę, osobistą fryzjerkę i stylistkę. Justyna korzysta z tych samych stylistek, co reszta zespołu. Wszyscy latają wokół Edyty, a Justyna stoi na uboczu, ma przyklejony uśmiech na twarzy - doniósł ich informator.   Ciężko nam było uwierzyć w konflikt gwiazd, dlatego sprawdziliśmy informację u źródła. W tym celu skontaktowaliśmy się z menadżerką Justyny Steczkowskiej, Moniką Kordowicz i poprosiliśmy o komentarz w sprawie. Opis wydarzeń przedstawionych przez nią diametralnie różni się od wersji w "Super Expressie".   Bzdura. Wszyscy członkowie jury mieli jedną przyczepę w której przygotowywali się do zdjęć, Justyna ma swoją ekipę  na wyłączność z którą współpracuje od lat, a Edyta swoją. Obie Panie rozmawiały ze sobą i świetnie się bawiły na planie - przecież znają się tyle lat, między nimi panują normalne, przyjazne relacje! - mówi. Podobne stanowisko zaprezentowała Anna...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner