Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Gwiazdy i politycy na pogrzebie Danuty Szaflarskiej
East News
Newsy

Bronisław Komorowski, Janusz Gajos, Agnieszka Holland i inne gwiazdy pożegnały Danutę Szaflarską

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską w bardzo wzruszającym wpisie. Wspomniał też Anię Przybylską
ONS/EastNews
Newsy
Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską w bardzo wzruszającym wpisie. Wspomniał też Anię Przybylską
Co napisał?

Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską! Sportowiec pokazał wzruszające zdjęcie zmarłej aktorki z Anną Przybylską. Panie zagrały razem w jednym filmie "Królowa chmur". Jarosław Bieniuk dodał do tego komentarz, który bardzo wzruszył jego obserwatorów. Co napisał były piłkarz na swoim profilu na Instagramie? Królowe chmur... Zobacz:  Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”     Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską na Instagramie Danuta Szaflarska niedawno obchodziła swoje 102. urodziny. Niestety, w niedzielę, podano smutną wiadomość, że aktorka zmarła. Na razie nie znamy przyczyny śmierci ulubienicy widzów. Jarosław Bieniuk zamieścił krótki, lecz bardzo wzruszający post na Instagramie. Wspomniał w nim również Anię Przybylską, która miała przyjemność zagrać z Danutą Szalfarską w jednym filmie. Fani są poruszeni, o czym dają znać w komentarzach: Ani nigdy nie da sie zapomniec za jej cieplo, cudowny usmiech ta iskierke w oczach i jej dowcip.....zal ze tak cudowni ludzie tak szybko odchodza?   Czas nie leczy ran, jedynie pozwala się z nimi oswoić...   Królowa nad królowe nie będzie nigdy takiej innej pięknej mądrej i niezastąpionej?￰ ゚ <3 <3   dwie królowe ...królowe ludzkich serc ...wspaniałe kobiety ?￰ ゚ <3 Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje!   Zobacz:  Bieniuk wspomina Przybylską: "Moja wina, że się w niej zakochałem?" Zdradził też, z czym Ania sobie nie radziła...   Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską.   Sportowiec nie zapomniał też o Ani Przybylskiej.

Danuta Szaflarska nie żyje
Eastnews
Newsy
Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Danuty Szaflarskiej? Znamy szczegóły ostatniej drogi aktorki

Pogrzeb Danuty Szaflarskiej odbędzie się w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie przy ulicy Dewajtis 3 w Warszawie. Uroczystość pożegnalne rozpoczną się we wtorek 28 lutego o godzinie 13:00. O szczegółach pogrzebu w imieniu rodziny i bliskich Danuty Szaflarskiej poinformował teatr TR Warszawa.  Szanowni Państwo,  w imieniu rodziny, bliskich i przyjaciół Danuty Szaflarskiej, aktorki TR Warszawa, informujemy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 28 lutego 2017 roku (wtorek) o godzinie 13:00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie - pojawiła się informacja na Facebooku. Po zakończeniu uroczystości pogrzebowych w kościele, druga część ceremonii odbędzie się o godzinie 15:00 w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych. Organizatorzy proszą, by wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pogrzebie, nie przynosili kwiatów, a zamiast nich, wpłacili ofiarę na rzecz Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.  Wszyscy, którzy chcą wpisać się do księgi kondolencyjnej będą mieli okazję to zrobić w poniedziałek 27 lutego, od godziny 9:00 do godziny 18:00, oraz we wtorek 28 lutego od godziny 8:00 do godziny 16:00. Księga kondolencyjna będzie wystawiona w Pałacu Ślubów przy pl. Zamkowym 6 w Warszawie.    Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego w Warszawie.  Legenda kina i teatru miała 102 lata.    Zobacz także:  Duda, Nowicki, Dymna o Danucie Szaflarskiej: "Odszedł kwiat, odfrunął szczególny anioł" ZDJĘCIA   Pogrzeb Danuty Szaflarskiej odbędzie się 28 lutego. Informacje o szczegółach uroczystości przekazał TR Warszawa.   

Danuta Szaflarska nie żyje
Eastnews
Newsy
Danuta Szaflarska nie żyje. Wybitna aktorka miała 102 lata

Danuta Szaflarska nie żyje. Aktorka zmarła dziś, 19 lutego w Warszawie. Miała 102 lata.  Danuta Szaflarska była legendą polskiego kina i teatru. Sympatię widzów zdobyła dzięki takim obrazom jak: "Zakazane piosenki" czy "Pora umierać". W ostatnich latach zagrała w takich filmach jak "Pokłosie", "Janosik. Prawdziwa historia" czy "Między nami dobrze jest". Na swoim koncie ma też rolę w znanym serialu TVP "Ranczo". W ubiegłym roku aktorka swoje 101 urodziny spędziła w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. To była już jej druga wizyta w szpitalu w ciągu kilku miesięcy, ponieważ wcześniej po upadku na próbach w teatrze, Danuta Szaflarska musiała przejść operację biodra . Wtedy jednak szybko wróciła do zdrowia i zachwycała na scenie oraz podczas wywiadów telewizyjnych. I taką właśnie radosną oraz uśmiechniętą zapamiętają ją jej fani!   Informacja o śmierci wybitnej aktorki Danuty Szaflarskiej pojawiła się na profili teatru TR Warszawa na Facebooku.   Danuta Szaflarska nie żyje W imieniu rodziny i całego zespołu TR informujemy, że dziś po południu odeszła Danuta Szaflarska – aktorka TR Warszawa, nasza najukochańsza, najmilsza Danusia. Miała 102 lata. Była w naszym zespole od 2010 roku. Kiedy dwa lata temu obchodziła 100 urodziny, zaśpiewaliśmy jej „200 lat”. To był niezwykły dar, być i pracować z Nią. Wnosiła do naszego teatru serce, wrażliwość i artystyczną energię, a zarazem świadomość tradycji i kultury teatralnej. Łączyła nas z przeszłością, a jednocześnie kierowała w przyszłość. Sama przekraczała granice wieku, tak jakby czas dla niej nie istniał. Kochaliśmy ją za humor i ciętą ironię, dystans do siebie i życia. Ale także za powagę, z jaką traktowała swoją pracę. Danusiu, zostaniesz z nami na zawsze. Nasz najnowszy spektakl: G.E.N | premiera dedykujemy Twojej pamięci. Mocno wierzymy, że teraz uwolniona...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner