Gwiazdy i politycy na pogrzebie Danuty Szaflarskiej
East News
Newsy

Bronisław Komorowski, Janusz Gajos, Agnieszka Holland i inne gwiazdy pożegnały Danutę Szaflarską

Bronisław Komorowski, Janusz Gajos, Agnieszka Holland i inne gwiazdy pożegnały Danutę Szaflarską
Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską w bardzo wzruszającym wpisie. Wspomniał też Anię Przybylską
ONS/EastNews
Newsy
Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską w bardzo wzruszającym wpisie. Wspomniał też Anię Przybylską
Co napisał?

Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską! Sportowiec pokazał wzruszające zdjęcie zmarłej aktorki z Anną Przybylską. Panie zagrały razem w jednym filmie "Królowa chmur". Jarosław Bieniuk dodał do tego komentarz, który bardzo wzruszył jego obserwatorów. Co napisał były piłkarz na swoim profilu na Instagramie? Królowe chmur... Zobacz:  Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”     Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską na Instagramie Danuta Szaflarska niedawno obchodziła swoje 102. urodziny. Niestety, w niedzielę, podano smutną wiadomość, że aktorka zmarła. Na razie nie znamy przyczyny śmierci ulubienicy widzów. Jarosław Bieniuk zamieścił krótki, lecz bardzo wzruszający post na Instagramie. Wspomniał w nim również Anię Przybylską, która miała przyjemność zagrać z Danutą Szalfarską w jednym filmie. Fani są poruszeni, o czym dają znać w komentarzach: Ani nigdy nie da sie zapomniec za jej cieplo, cudowny usmiech ta iskierke w oczach i jej dowcip.....zal ze tak cudowni ludzie tak szybko odchodza?   Czas nie leczy ran, jedynie pozwala się z nimi oswoić...   Królowa nad królowe nie będzie nigdy takiej innej pięknej mądrej i niezastąpionej?￰ ゚ <3 <3   dwie królowe ...królowe ludzkich serc ...wspaniałe kobiety ?￰ ゚ <3 Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje!   Zobacz:  Bieniuk wspomina Przybylską: "Moja wina, że się w niej zakochałem?" Zdradził też, z czym Ania sobie nie radziła...   Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską.   Sportowiec nie zapomniał też o Ani Przybylskiej.

Danuta Szaflarska nie żyje
Eastnews
Newsy
Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Danuty Szaflarskiej? Znamy szczegóły ostatniej drogi aktorki
Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Danuty Szaflarskiej? Znamy szczegóły ostatniej drogi aktorki

Pogrzeb Danuty Szaflarskiej odbędzie się w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie przy ulicy Dewajtis 3 w Warszawie. Uroczystość pożegnalne rozpoczną się we wtorek 28 lutego o godzinie 13:00. O szczegółach pogrzebu w imieniu rodziny i bliskich Danuty Szaflarskiej poinformował teatr TR Warszawa.  Szanowni Państwo,  w imieniu rodziny, bliskich i przyjaciół Danuty Szaflarskiej, aktorki TR Warszawa, informujemy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 28 lutego 2017 roku (wtorek) o godzinie 13:00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie - pojawiła się informacja na Facebooku. Po zakończeniu uroczystości pogrzebowych w kościele, druga część ceremonii odbędzie się o godzinie 15:00 w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych. Organizatorzy proszą, by wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pogrzebie, nie przynosili kwiatów, a zamiast nich, wpłacili ofiarę na rzecz Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.  Wszyscy, którzy chcą wpisać się do księgi kondolencyjnej będą mieli okazję to zrobić w poniedziałek 27 lutego, od godziny 9:00 do godziny 18:00, oraz we wtorek 28 lutego od godziny 8:00 do godziny 16:00. Księga kondolencyjna będzie wystawiona w Pałacu Ślubów przy pl. Zamkowym 6 w Warszawie.    Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego w Warszawie.  Legenda kina i teatru miała 102 lata.    Zobacz także:  Duda, Nowicki, Dymna o Danucie Szaflarskiej: "Odszedł kwiat, odfrunął szczególny anioł" ZDJĘCIA   Pogrzeb Danuty Szaflarskiej odbędzie się 28 lutego. Informacje o szczegółach uroczystości przekazał TR Warszawa.   

Danuta Szaflarska nie żyje
Eastnews
Newsy
Danuta Szaflarska nie żyje. Wybitna aktorka miała 102 lata
Danuta Szaflarska nie żyje. Wybitna aktorka miała 102 lata

Danuta Szaflarska nie żyje. Aktorka zmarła dziś, 19 lutego w Warszawie. Miała 102 lata.  Danuta Szaflarska była legendą polskiego kina i teatru. Sympatię widzów zdobyła dzięki takim obrazom jak: "Zakazane piosenki" czy "Pora umierać". W ostatnich latach zagrała w takich filmach jak "Pokłosie", "Janosik. Prawdziwa historia" czy "Między nami dobrze jest". Na swoim koncie ma też rolę w znanym serialu TVP "Ranczo". W ubiegłym roku aktorka swoje 101 urodziny spędziła w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. To była już jej druga wizyta w szpitalu w ciągu kilku miesięcy, ponieważ wcześniej po upadku na próbach w teatrze, Danuta Szaflarska musiała przejść operację biodra . Wtedy jednak szybko wróciła do zdrowia i zachwycała na scenie oraz podczas wywiadów telewizyjnych. I taką właśnie radosną oraz uśmiechniętą zapamiętają ją jej fani!   Informacja o śmierci wybitnej aktorki Danuty Szaflarskiej pojawiła się na profili teatru TR Warszawa na Facebooku.   Danuta Szaflarska nie żyje W imieniu rodziny i całego zespołu TR informujemy, że dziś po południu odeszła Danuta Szaflarska – aktorka TR Warszawa, nasza najukochańsza, najmilsza Danusia. Miała 102 lata. Była w naszym zespole od 2010 roku. Kiedy dwa lata temu obchodziła 100 urodziny, zaśpiewaliśmy jej „200 lat”. To był niezwykły dar, być i pracować z Nią. Wnosiła do naszego teatru serce, wrażliwość i artystyczną energię, a zarazem świadomość tradycji i kultury teatralnej. Łączyła nas z przeszłością, a jednocześnie kierowała w przyszłość. Sama przekraczała granice wieku, tak jakby czas dla niej nie istniał. Kochaliśmy ją za humor i ciętą ironię, dystans do siebie i życia. Ale także za powagę, z jaką traktowała swoją pracę. Danusiu, zostaniesz z nami na zawsze. Nasz najnowszy spektakl: G.E.N | premiera dedykujemy Twojej pamięci. Mocno wierzymy, że teraz uwolniona...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner