ons.pl
1/8
ons.pl

Po wczorajszej wieczornej debacie kandydatek na premiera w nowych wyborach parlamentarnych - Ewy Kopacz i Beaty Szydło pojawiło się wiele komentarzy gwiazd i dziennikarzy. Opinie jak zwykle są podzielone. Głos na temat wizerunku reprezentantek obu partii zabrała już reżyserka pokazów mody Dorota Wróblewska, która obie wczorajsze stylizacje oceniła jako nudne, podobnie jak samą debatę. A co myślą inni? Zobaczcie!

2/8
Jarosław Kuźniar na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS

Jarosław Kuźniar chętnie i często zabiera głos w tematach politycznych, zamieszczając komentarze na bieżąco na swoich profil w social media. Przez swoje nierzadko dosadne opinie Kuźniar padł niedawno ofiarę hejtu. Dziennikarz komentował również wczorajszą debatę. Na jego fan page'u na Facebooku pojawiło się kilka postów na ten temat:

 

Najlepsze bokserskie walki nie miały takiego wejścia jak ‪#‎Szydło‬ z ‪#‎Kopacz‬

Spodnie vs spódnica 😉 ‪#‎debata‬ ‪#‎PeryskopWyborczy‬

Pani Przewodnicząca mówi ‪#‎Szydło‬ do ‪#‎Kopacz‬ bo Premier zarezerwowane przecież dla ‪#‎Kaczyński‬

Jeszcze chwila a zabraknie tylko kisielu ‪#‎debata‬ ‪#‎PeryskopWyborczy‬

Premier ‪#‎Szydło‬ wstydzi się pytań o ‪#‎Kaczyński‬ Ja się nie dziwię ‪#‎debata‬‪#‎PeryskopWyborczy‬

Przypominanie pytań to gest wobec ułomności Widzów czy bohaterek?‪#‎debata‬ ‪#‎PeryskopWyborczy‬

'Prawa wszystkich obywateli powinny być w PL respektowane' mówi ‪#‎Szydło‬Homoseksualiści gratuluję! ‪#‎debata‬ ‪#‎PeryskopWyborczy‬

'Straszenie PiS' vs 'Razem z Dudą zrobimy wam dobrze'. Nie był to finał Euro ale ostatnie '2 min' dla ‪#‎Kopacz‬ ‪#‎debata‬ ‪#‎PeryskopWyborczy‬

 

 

Prehistoria

Posted by Jarosław Kuźniar on 19 październik 2015
3/8
Monika Olejnik w sukience w kolorowe wzory, brązowym zamszowym płaszczu i czarnych butach
ons.pl

Monika Olejnik również skomentowała telewizyjne starcie kandydatek na premiera. Dziennikarka często zabiera głos w kontrowersyjnych tematach. Niedawno skomentowała słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat chorób przenoszonych przez uchodźców.

 

Na jej profilu na Facebooku pojawił się następujący komentarz odnośnie debaty Kopacz-Szydło:

Polska debata - pytania bez odpowiedzi. Wiało pustką i grozą. Niczego się nie nauczono po debacie prezydenckiej. Robi się nas w konia.
Z łezką w oku można wspomnieć debatę Tusk - Kaczyński.

Polska debata - pytania bez odpowiedzi. Wiało pustką i grozą. Niczego się nie nauczono po debacie prezydenckiej. Robi się nas w konia.Z łezką w oku można wspomnieć debatę Tusk - Kaczyński.Fot. PAP

Posted by Monika Olejnik on 19 październik 2015
4/8
Wojciech Cejrowski w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Na profilu Wojciech Cejrowskiego również pojawił się ostry komentarz, dotyczący wczorajszej debaty. Dziennikarz i podróżnik napisał w nim m.in. takie słowa:

 

Szanowni Państwo,

Widziałem debatę Szydło-Kopacz.
Strata czasu, pusto.
Nawet żadnej pyskówki nie było, a pyskówki są ważne, gdyż pokazują w jaki sposób przyszły premier reaguje w sytuacji osaczenia przez niesprzyjające okoliczności. Chcę wiedzieć jak poradzi sobie w stresie, gdyby został zaatakowany przez jakiegoś chama - dlatego pyskówki w trakcie debat są pouczające.
***
Zasady tych debat są idiotyczne i w dodatku to nie sztaby wyborcze powinny decydować o zasadach debaty. To co widzieliśmy to sztywna ustawka, a ja chcę żywiołowej prawdy.
Sztab Szydło zgodził się, żeby debatę prowadziły resortowe dzieci
???!

 

Szanowni Państwo,Widziałem debatę Szydło-Kopacz.Strata czasu, pusto.Nawet żadnej pyskówki nie było, a pyskówki są wa...

Posted by Wojciech Cejrowski na face book on 19 październik 2015
5/8
Rafał Maślak komentuje plotki o swojej dziewczynie
ONS

Głos na temat wczorajszego starcia Ewy Kopacz i Beaty Szydło zabrał także Rafał Maślak. Na profilu modela pojawiły się aż dwa komentarze na ten temat:

 

OBIECANKI CACANKI...
2 różne obozy polityczne, 2 różne wizje Polski, ale jakoś żadna z tych Pań mnie nie przekonuje do siebie. Obiecują złote góry, a jak przyjdzie do realizacji tego wszystkiego to i tak skończy się jak zawsze. Tylko na obietnicach...
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
PS. Skupię się na jedynie na ocenie stylówek - pani Kopacz ma lepszą

Dostałem od Was mnóstwo wiadomości w sprawie wczorajszej debaty, w których pytacie, kto moim zdaniem wygrał na argumenty. 
Niestety, ale ten pojedynek wygrała moja.... pralka. Ona ma chociaż program i póki co, realizuje go bezbłędnie.
Tyle mojego komentarza w temacie wyborów. Wracam składać stylówki na bloga i wkrótce zobaczycie efekty.

 

OBIECANKI CACANKI...2 różne obozy polityczne, 2 różne wizje Polski, ale jakoś żadna z tych Pań mnie nie przekonuje do...

Posted by Rafał Maślak on 19 październik 2015
6/8
Szymon Majewski
ONS

Na temat wczorajszej debaty wypowiedział się także dziennikarz Szymon Majewski. Na jego profilu na Facebooku pojawił się post o treści:

 

Z debaty wiem jedno, że premier to przewodniczący Polski. Idąc tym tropem minister finansów to skarbnik Polski, minister rolnictwa to rolnik Polski , minister sportu to pan od WF-u Polski, minister spraw zagranicznych to szef biura turystycznego,minister obrony narodowej to myśliwy kraju a prezydent to dyrektor Polski.

 

 

Z debaty wiem jedno, że premier to przewodniczący Polski. Idąc tym tropem minister finansów to skarbnik Polski, minister...

Posted by Szymon Majewski on 20 październik 2015
7/8
Maria Czubaszek pod studiem TVP

Interesujący komentarz pojawił się także na facebookowym profilu Marii Czubaczek, która opublikowała wymowne zdjęcie.

 

 

8/8
Wróżbita Maciej

Komentarz w postaci postu oraz mema pojawił się również na profilu wróżbity Macieja, który tak podsumował wczorajszą debatę:

Jako obywatel tego kraju obejrzałem debatę Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Beata Szydło chciała przedstawić konkrety, plany i strategię. Bo cały czas mówiła, że je ma. I czekałem, czekałem, czekałem i debata się skończyła.