ons.pl
Newsy

Gorące komentarze po debacie Ewy Kopacz i Beaty Szydło! Co powiedzieli dziennikarze i gwiazdy?

Gorące komentarze po debacie Ewy Kopacz i Beaty Szydło! Co powiedzieli dziennikarze i gwiazdy?
Tomasz Jayków o stylu Ewy Kopacz i Beaty Szydło
ONS
Newsy
Tomasz Jacyków ocenił styl Ewy Kopacz i Beaty Szydło
Kontrowersyjna opinia

Tomasz Jacyków od jakiegoś czasu, razem z Joanną Horodyńską , ocenia stylizacje gwiazd na czerwonym dywanie. Ostatnio kontrowersyjny stylista prowadził również własny program o modzie w stacji Polsat Cafe. W "Jacyków w twojej szafie" prowadzący odwiedzał kobiety i przerabiał ich stare ubrania . Zobacz: Jacyków zachwala swój program: Od zmiany w szafie do zmian w życiu Jacyków, jako ekspert w dziedzinie mody, został ostatnio poproszony o ocenę stylu polityków. Dokładniej o styl Ewy Kopacz i Beaty Szydło, które jakiś czas temu rozpoczęły kampanię przed wyborami parlamentarnymi . Zarówno przedstawicielka Platformy Obywatelskiej jak i Prawa i Sprawiedliwości zazwyczaj wybierają klasyczne zestawy. Jak ocenił je Jacyków? Niestety, z wielką przykrością muszę powiedzieć, że panie nie przełamują stereotypu, że kobiety dzielą się na inteligentne i atrakcyjne . W ogóle nie interesują mnie sfery polityczne, jestem absolutnym kosmopolitą, nie mieszam się w historię polityczną, ponieważ to już Kaczmarski z Gintrowskim śpiewali, że polityka to w krysztale pomyje. I w związku z tym ja tego kryształu polerował nie będę - stwierdził w rozmowie z Newseria.pl Troszeczkę szowinistyczny tekst, nie sądzicie? Co jeszcze powiedział Tomasz Jacyków? Posłuchajcie sami:

Beata Szydło portret z 2008 roku, Ewa Kopacz w blond włosach z 2005 roku
East News
Newsy
Ewa Kopacz czy Beata Szydło? Która bardziej się zmieniła przez ostatnie lata? Zagłosuj w naszej sondzie!
Ewa Kopacz czy Beata Szydło? Która bardziej się zmieniła przez ostatnie lata? Zagłosuj w naszej sondzie!

Ewa Kopacz i Beata Szydło są liderkami swoich partii i kandydatkami na urząd premiera Polski. Dwie kobiety, na które patrzy się przez pryzmat politycznych decyzji i wypowiedzi. Ale czy pamiętacie, jak prezentowały się wtedy, gdy znalazły się na dobre w polityce? Jak wyglądała Ewa Kopacz 10 lat temu? Ewa Kopacz skończyła medycynę i była pediatrą zanim zajęła się polityką. W 2007 roku została ministrem zdrowia w Platformie Obywatelskiej, zasłynęła z rozmów z pielęgniarkami, gdy pełniła funkcję przewodniczącej komisji zdrowia w 2005 roku. Jak wtedy wyglądała? Blond włosy i... biały kitel :). Pani Premier Ewa Kopacz szybko jednak zrezygnowała z blondu i już od kilku lat jest brunetką, a kitel zamieniła na garsonki. Czytaj także: Tomasz Jacyków ocenił styl Ewy Kopacz i Beaty Szydło Jak wyglądała Beata Szydło 7 lat temu? A Beata Szydło ? Skończyła etnografię... Ale głośniej w polityce zrobił się o niej dopiero w 2010 roku, kiedy została wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości. Nienawidzi się fotografować, więc nie ma za wielu zdjęć z tamtego okresu, ale wygląda na to, że zawsze lubiła krótkie włosy na jeżyka i ciemne garsonki.   Zobaczcie, jak przez ostatnie lata zmieniły się kandydatki na premiera i zagłosujcie w naszej sondzie! Która z pań bardziej się zmieniła? Zobacz: Beata Szydło o stylu Ewy Kopacz: "Zaczyna naśladować mnie w ubiorze"   Ewa Kopacz w 2005 roku Ewa Kopacz w 2006 roku: Ewa Kopacz 2015: Beata Szydło z 2008 roku:   Beata Szydło w 2010 roku: Beata Szydło w 2015 roku:

Ola Kwaśniewska przyznała się, że jest psychofanką
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska skomentowała debatę Ewy Kopacz i Beaty Szydło. To zdjęcie mówi wszystko...
Aleksandra Kwaśniewska skomentowała debatę Ewy Kopacz i Beaty Szydło. To zdjęcie mówi wszystko...

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła skomentować wynik debaty Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Kwaśniewska rzadko decyduje się na deklaracje polityczne. Czemu więc teraz postanowiła się wypowiedzieć? Cóż, chyba debata jej nie porwała... Ola opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z głową opartą o stół i wiele mówiącymi hashtagami - #debata#próbowałam. Musimy przyznać, że odkąd Kwaśniewska zaczęła wrzucać zdjęcia na Instagrama, dała się poznać z innej strony - jako kobieta z dużym poczuciem humoru i z dystansem do samej siebie. Pamiętacie jej wpis "parszywa jak komarzyca, gorsza niż zaraza najgorsza"? Czekamy na kolejne wpisy!     #debata #próbowałam A photo posted by A Niech Tam Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on Oct 19, 2015 at 11:55am PDT   Ola Kwaśniewska wśród znajomych słynie z poczucia humoru.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner