Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Krzysztof Hołowczyc odnalazł nowe powołanie? Zobaczcie, jak rajdowiec poradził sobie na wybiegu

Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Za nami największy festiwal mody w Warszawie z udziałem gwiazd i z pokazami najlepszych kolekcji – WARSAW FASHION STREET 2017. Tegorocznej, XII edycji towarzyszył zupełnie nowy Nissan Micra. To właśnie ten model był bezpośrednią inspiracją dla projektanta i stylisty Przemka Gibaszewskiego, który stworzył specjalną kolekcję ubrań zaprezentowaną w trakcie finałowej gali wydarzenia. Na wybiegu pojawił się m.in… Krzysztof Hołowczyc.

 

Moda i motoryzacja? Okazuje się, że te z pozoru tak odległe dziedziny mogą iść w parze! Udowodnił to pokaz mody Przemka Gibaszewskiego.

 

Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Czym zainspirował się projektant? Odważna, wyrazista linia nadwozia, bogata paleta kolorystyczna dostępnych wersji nowego Nissana Micra i wysoka jakość materiałów – te atrybuty auta natchnęły projektanta do pracy.

 

Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Zaprezentowana kolekcja damskich i męskich ubrań inspirowanych nowym Nissanem Micra była swoistą zabawą kolorem, trendami i bardzo zindywidualizowanymi potrzebami odbiorców. Soczystość barw, które raz stanowiły główny element stylizacji, a innym jej uzupełnienie, królowała w trakcie wieczornego pokazu.

Hołowczyc został modelem

Zaproszenie do zaprezentowania kolekcji przyjął najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy i osobowość medialna, Krzysztof Hołowczyc. Publiczność oglądająca pokaz nie mogła wyjść z podziwu, gdy pojawił się na wybiegu w wyrazistej czerwonej marynarce.

Cieszymy się, że udało nam się namówić Krzysztofa Hołowczyca do wkroczenia w obszary, które do tej pory były mu obce. Okazało się, że odwagi nie brakuje mu nie tylko podczas rajdów po mazurskich szutrach czy afrykańskich wydmach, ale także, gdy musi zmierzyć się z profesjonalnym pokazem mody w roli modela. Znowu miał okazję przewodzić stawce – mówi powiedział Paweł Powalski, Marketing Manager Nissana w Polsce.

Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Nie obyło się bez wyzwań związanych z nieprzeciętnym wzrostem rajdowca. Powalski zdradził, że tuż przed pokazem Przemek Gibaszewski musiał stworzyć zupełnie nowy egzemplarz garnituru, który będzie pasował na Hołowczyca.

 

A jak sama gwiazda pokazu wspomina to doświadczenie?

Udział w pokazie mody to dla mnie zupełnie nowe, ciekawe doświadczenie. Nie spodziewałem się, że będzie przy tym tyle dobrej zabawy. A czerwona marynarka kojarzy mi się trochę z moim rajdowym światem – jak czerwony to, wiadomo, najszybszy – skomentował Krzysztof Hołowczyc.

Gdy motoryzacja spotyka się z modą

Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Krakowskie Przedmieście przez dwa weekendowe dni było miejscem, gdzie zetknęły się ze sobą moda i motoryzacja. Zaproszeni goście i spacerowicze mogli nie tylko podziwiać tam kolekcje młodych, polskich projektantów, ale także przetestować najnowszy model Nissana Micra.

 

Dynamiczna linia i wyrazista stylistyka nadwozia oraz dbałość o jakość każdego detalu wnętrza samochodu w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i wysokim poziomem bezpieczeństwa prowadzenia stanowiły atrakcyjne uzupełnienie modowego święta. Tu, tak jak w świecie mody, ważna jest różnorodność i personalizacja. Dlatego nowa propozycja marki daje swobodę wyboru zarówno spośród dużej liczby wyrazistych lub – według gustu – stonowanych kolorów, jak i programów personalizacji nadwozia oraz wnętrza pozwalających na stworzenie egzemplarza dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań kierowcy.

Nissan Micra na Warsaw Fashion Street
Materiały prasowe

Piąta generacja Nissana Micra to także lider technologii oferujący kilka systemów wspomagających jazdę spotykanych dotąd tylko w droższych modelach. Na szczególną uwagę zasługuje zaprojektowany specjalnie na potrzeby tego auta system nagłośnienia BOSE Personal z głośnikami między innymi w zagłówku fotela kierowcy. Gwarantuje to efekt dosłownego zanurzenia się w wysokiej jakości dźwięku 360°.

 

Jeśli szukasz w modzie najwyższej jakości, oryginalności, niepowtarzalnego designu i komfortu, to na pewno spodoba Ci się także nowy Nissan Micra, w którym znajdziesz wszystkie te cechy.   

Więcej na temat Warsaw Fashion Street moda
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49