Kogel Mogel 3 wygra z Klerem? Kogel Mogel 3 wygra z Klerem? Kogel Mogel 3 wygra z Klerem? Nikodem Rozbicki na planie Kogel Mogel 3 Kogel Mogel 3 quiz
Kogel Mogel 3 wygra z Klerem?
Zobaczcie najnowsze wyniki!
1/5
Kogel Mogel 3 wygra z Klerem?

 

Najpopularniejszym obecnie filmem w polskich kinach jest "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Od dnia premiery, która miała miejsce 25 stycznia, produkcję obejrzało ponad 1,9 mln widzów. Czy "Kogel Mogel 3" ma szansę przebić kultowy już "Kler", który nie miał sobie równych w 2018 roku? 
 

Zobacz: Niespodzianka dla fanów "Kogla-Mogla"! Nie uwierzycie, co postanowili producenci

 

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to kontynuacja dwóch poprzednich, kultowych wręcz części. Historia Kasi Solskiej ze wsi Brzózki cieszyła się ogromną popularnością w latach 80. Do dziś powtórki w telewizji ogląda średnio kilka miliony widzów. Nic więc dziwnego, że trzecia część filmu, m.in. z Anną Muchą czy Grażyną Błęcką Kolską przyciąga do kin tłumy. Czy jest szansa, że swoją popularnością przebije dzieło Wojtka Smarzowskiego? Na kolejnych slajdach garść statystyk! 

 

Zobacz: Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

 

2/5
Kogel Mogel 3 wygra z Klerem?

 

"Kler" w pierwszy weekend obejrzało 935 357 widzów. "Kogel Mogel 3" - 586 tys. Ostatecznie film Wojtka Smarzowskiego obejrzało ponad 5,1 mln widzów. Czy najnowsza produkcja Kordiana Piwowarskiego ma szanse przebić ten wynik? Po trzech tygodniach wyświetlania "Kogla" zobaczyło już 1,9 mln widzów. Warto jednak dodać, że film ciągle jest najczęściej wyświetlanym obrazem w kinach, a więc jego końcowy wynik będzie znacznie lepszy. Tym bardziej, że...

3/5
Kogel Mogel 3 wygra z Klerem?

 

... zbliżają się Walentynki, a wtedy mnóstwo zakochanych par wybiera się właśnie do kina. Choć "Kogel" ma silną konkurencję w postaci "Planety Singli 3", na pewno wiele zakochanych wybierze jednak komedię napisaną przez Ilonę Łepkowską!

 

Zobacz: Jak uważnie oglądałaś "Kogel Mogel 3"? QUIZ!

 

4/5
Nikodem Rozbicki na planie Kogel Mogel 3
Instagram

 

Czy jest szansa, że "Kogel Mogel 3" będzie pokazany w telewizji? Tak, ale na pewno za jakiś czas! Producenci podjęli ważną decyzję - okazuje się, że na DVD lub do telewizji trafi rozszerzona wersja filmu ze scenami, które nie znalazły się w tej kinowej. 

 

Zobacz: Mały sprawdzian przed obejrzeniem "Kogel Mogel 3"? Czemu nie! QUIZ

 

5/5
Kogel Mogel 3 quiz
Instagram

 

Wśród wyciętych scen znalazł się m.in. gorący fragment z Anną Muchą i jej seksownym tańcem! Wiele wątków, których nie poruszono w "Koglu Moglu 3", opisała w swojej książce "Tu jest jakby luksusowo" Ilona Łepkowska. 

 

Zobacz: "Kogel Mogel 3": Wiemy, dlaczego Paweł zniknął z życia Kasi! Zdradził ją z...

 

Więcej na temat film Kogel Mogel Kler